SON DAKİKA

Minik eller dokuma yaptı

Oyuncak Evi’nde hafta sonun etkinlikleri büyük ilgi görüyor. Bu haftanın konusu, “Minik Eller Dokuma Yapıyor”du. Çarpana atölyesine ilgi çok yoğundu. Çocuklar, elleriyle dokudukları bilekliklerini çok sevdiler. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık bir süre atölye çalışmasına eşlik ederek çocuklarla sohbet etti. 07 Aralık, 2021 12:09 Güncelleme: 07 Aralık, 2021 12:09 Minik eller dokuma yaptı

Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi’nde hafta sonu etkinlikleri büyük ilgi görüyor. Bu hafta “Minik Eller Dokuma Yapıyor” atölyesinde çocuklar çarpana dokumayı öğrendi. Minik elleriyle dokudukları bilekliklerini çok sevdiler. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, bir süre atölye çalışmalarına katıldı, çocuklarla sohbet etti.

Posbıyık, Eğitmen Nigar Duman’a ve ekibine teşekkür etti. Çalışmalara, Belediye Meclis Üyesi Naciye Tozkoparan da katılarak destek verdi. Çocuklar kendi dokudukları bileklikleri takmanın mutluluğunu yaşadılar, daha sonra Oyuncak Evi kimliklerini elleriyle hazırladılar. Atölye çalışması kapsamında şarkı ve dans da vardı.

Başkan Halil Posbıyık çocuklara boyama kitapları hediye etti.

Yorum Ekle