SON DAKİKA

MADENCİLER’DEN ZİYARET

Armutçuk Madenciler Derneği Başkanı Muhammed Akyüz ve yönetim kurulu üyeleri Belediye başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti. 13 Şubat, 2014 16:53 Güncelleme: 13 Şubat, 2014 16:53 MADENCİLER’DEN ZİYARET

Armutçuk Madenciler Derneği Başkanı Muhammed Akyüz ve Yönetim Kurulu üyeleri ve işçi arkadaşları Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a destek ziyareti.

Dernek Başkanı Muhammet Akyüz, Başkan Posbıyık’a yaptığı ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verirken Ereğli’ye Maden Müzesi kurulması için de fikir alışverişinde bulundu.

POSBIYIK: MADEN MÜZESİ PROJESİNİN HAYATA GEÇİRİLMESİNİ BEKLİYORUZ, ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ

Başkan Posbıyık ise ziyaretten son derece memnun olduğunu belirterek “Madenci arkadaşlarımızın ziyareti ben son derece memnun etti. Biliyorsunuz ki yıllardır gündeme getirdiğim Uzun Mehmet Mahallesi’nde Anıtın olduğu bölgede bir maden müzesi kurulması fikri vardı. Bu projenin biran önce hayata geçirilmesini istiyoruz. Belediye olarak üzerimize düşen herşeyi yapmaya hazırız. Bunu Uzun Mehmet’i anma törenlerinde hep dile getiriyorum. Ziyaretinizden son derece memnun oldum. Önemli olan birlik ve beraberlik.”dedi.

Dernek Başkanı Muhammet Akyüz, Başkan Posbıyık’a madenci heykeli hediye etti.

Yorum Ekle