SON DAKİKA

Köy yollarında sıcak asfalt çalışmalarına başlandı...

AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, ilçeye bağlı bazı köy yollarında sıcak asfalt çalışmalarının başladığını yine Çaylıoğlu ve çevre köyleri için Ziraat ATM'sinin hizmete gireceğini açıkladı. 24 Eylül, 2023 08:04 Güncelleme: 24 Eylül, 2023 08:04 Köy yollarında sıcak asfalt çalışmalarına başlandı...

AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, ilçeye bağlı bazı köy yollarında sıcak asfalt çalışmalarının başladığını yine Çaylıoğlu ve çevre köyleri için Ziraat ATM'sinin hizmete gireceğini açıkladı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, ilçeye bağlı bazı köy yollarında sıcak asfalt çalışmalarının başladığını yine Çaylıoğlu ve çevre köyleri için Ziraat ATM'sinin hizmete gireceğini açıkladı.Konuya ilişkin AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklama şu şekilde:

"2023 Mayıs ayında yapılan genel seçimlerde AK Parti Zonguldak Milletvekili seçilen Av. Saffet Bozkurt, seçildiği günden bu yana ilçe için müjdeli haberler vermeye devam ediyor. Bozkurt, ilçeye bağlı Sütlüce, Yenidoğancılar ile Çaylıoğlu köylerinin yollarında sıcak asfalt çalışmalarının başladığı ve Caylıoğlu ve çevre köylerine de hizmet verecek olan Ziraat Bankası ATM' sinin hizmete sunulacağını ifade etti. AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt yaptığı açıklamada "İlçemize bağlı Sütlüce ve Yenidoğancılar köyü ile Çaylıoğlu grup yolunda başlayan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldık. Zonguldak İl Özel İdaresi Kdz. Ereğli Şantiye Şefliği tarafından Çalışmaların kısa sürede tamamlanarak, yolun halkımızın hizmetine sunulması planlanmaktadır. Diğer yandan Yıllar sonra yeniden hizmete giriyor. Çaylıoğlu ve çevre köylerinin yanı sıra Armutlucuma bölgesine de hizmet verecek olan Ziraat Bankası ATM'si çok yakında Çaylıoğlu merkezinde vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Çaylıoğlu ve çevre köyleri ile Armutlucuma bölgesine hayırlı uğurlu olsun" dedi."

Yorum Ekle