SON DAKİKA

Dikmen: Özgür Özel’i tebrik ediyorum

Türkiye’nin kurucu iradesi Cumhuriyet Halk Partisi 38. Kurultayını hafta sonu gerçekleştirdi. 06 Kasım, 2023 16:40 Güncelleme: 06 Kasım, 2023 16:40 Dikmen: Özgür Özel’i tebrik ediyorum

Türkiye’nin kurucu iradesi Cumhuriyet Halk Partisi 38. Kurultayını hafta sonu gerçekleştirdi.
Öncelikle, delegenin teveccühü ile genel başkanlığa seçilen, partimizi geleceğe emin ellerde ve başarı çizgisinde taşıyacağına yürekten inandığım sayın Özgür Özel’i tebrik ediyorum.
İnancımız; 2024 Yerel Seçimleri ile başlayacak yeni süreçte Cumhuriyet Halk Partisi’nin, önüne koyduğu her hedefte daim olması, ülkenin ve kentlerin yönetiminde söz sahibi olması; Türkiye’yi çağdaş, demokratik ve hukuk devleti çizgisinde tutacak iradeyi ortaya koyacak kararlılığı göstermesidir.
Bu duygu ve düşünceler ışığında, yıllarca partimizi omuzlayan sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na da emekleri için teşekkür etmeyi borç biliyorum.
Kurultay’ın ikinci gününde, yine delegenin teveccühü ile Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeliklerine seçilen birbirinden değerli partilimize de tebrik ediyorum. Parti Meclisi’nde Emeğin Başkenti Zonguldak’mızı temsil edecek sayın Deniz Yavuzyılmaz’ı da kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Yorum Ekle