SON DAKİKA

Dikmen, CHP en doğru aday ile yola çıkacaktır...

CHP Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen,CHP İl Başkanlığı tarafından yapılan mülakat hakkında basın açıklaması yaptı. 12 Aralık, 2023 08:03 Güncelleme: 12 Aralık, 2023 08:03 Dikmen, CHP en doğru aday ile yola çıkacaktır...

Bilindiği gibi, yaklaşmakta olan 2024 Yerel Seçimleri takvimi öncesinde partimizde de aday belirleme çalışmaları yapılıyor.
Karadeniz Ereğli’mizin belediye başkan aday adayları olarak 8 Aralık Cuma günü, partimizin Zonguldak İl Örgütü’nde gerçekleştirilen mülakata katıldık. Ben, partimizin bu çalışmalarının görev, statü ve sorumluluklarımız ne olursa olsun, bizleri bir arada tutmak, birlik ve beraberliğimizi perçinlemek adına olumlu olduğunu düşünen partililerden biriyim. Genel merkezimizin, aday belirleme yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini biz aday adaylarına sormasını da parti içi demokrasi kültürünün bir yansıması olarak olumlu bulmaktayım.
Her şeyden önce, bu mülakat için görevlendirilen, yöremizdeki çalışmaları kapsamında partimizin değerli fikir önderlerinin de görüşlerini alma nezaketi gösteren Burdur Milletvekilimiz sayın İzzet Akbulut ve Tekirdağ Milletvekilimiz sayın İlhami Aygün’e; bizleri il örgütümüzde en iyi şekilde ağırlayan, görüşlerimizi paylaşabilme fırsatı veren İl Başkanımız sayın Devrim Dural ve örgüt yöneticilerimize teşekkür ediyorum.
Bu değerlendirmeler sonucunda partimizin gerek Karadeniz Ereğli’miz gerekse de Zonguldak’ımız ve tüm ilçelerinde en doğru adaylarla yola çıkma kararlılığı göstereceği umudunu taşıyorum.”
Muhittin DİKMEN
CHP Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı

Yorum Ekle