SON DAKİKA

Bozkurt, projelerle ilgili müjdeleri sıraladı...

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, ilçede ki projelerle ilgili müjdeleri ardı ardına sıraladı. 15 Eylül, 2023 15:36 Güncelleme: 15 Eylül, 2023 15:36 Bozkurt, projelerle ilgili müjdeleri sıraladı...

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, ilçede ki projelerle ilgili müjdeleri ardı ardına sıraladı.
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, müjdeleri ardı ardına verdi. Bozkurt açıklamasında Çaylıoğlu köyünde sele sebebiyet veren köprünün ihalesinin 18 Eylül tarihinde yapılacağını ifade etti.
Bozkurt açıklamasında “Ereğli Çaylıoğlu köyünde bulunan yoğun yağışlarda Çaylıoğlu köyünde sele sebebiyet vermede ana etken olarak tespiti yapılan mevcut köprünün yıkılarak yerine yapılacak yeni köprünün ihalesi 18 Eylül Pazartesi günü yapılacak. Çaylıoğlu köyümüze ve çevre köylerine şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah”

BAZI OKULLARIN YIKILIP YENİDEN YAPILMASI KARARI ONAYLANDI…
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, ilçedeki bazı okulların yıkılıp yeniden yapılması doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay verildiğini açıklamasında “Eğitim için yapılan her bir yatırımın ülkemizin geleceğine yapılmış en büyük yatırım olarak değerlendiriyoruz. Şehrimizdeki bazı okullarımızın yıkılıp yeniden yapılmasına ilişkin ihaleye çıkılması kararı Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından onaylandı. İlçemiz Kandilli Beldesinde bulunan Kandilli Stadı yapılan yatırımın ardından gece maçlarına ve antrenmanlara da elverişli hale getirildi”

KANDİLLİ SAHASI AYDINLATMA İŞLEMİ TAMAMLANDI
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt son olarak Kandilli beldesinde ki spor sahasının aydınlatma sisteminin tamamlandığını kaydetti. Bozkurt “Yapılan çalışmalar kapsamında stadımızın dört köşesine monte edilen aydınlatma sistemiyle birlikte artık gece maçları ve antrenmanları da rahatlıkla yapılacaktır. Kandilli Beldemize ve spor kulüplerimize hayırlı uğurlu olsun” sözlerine yer verdi.

Yorum Ekle