SON DAKİKA

Başkan Posbıyık, Sanatçılara Destek Oldu

Başkan Posbıyık, Sanatçılara Destek Oldu 28 Aralık, 2023 16:42 Güncelleme: 28 Aralık, 2023 16:42 Başkan Posbıyık, Sanatçılara Destek Oldu

Kdz. Ereğli’de 19 Kasım’da yaşanan felakette sahildeki tezgahları zarar gören Sanat Sokağı sakinlerine destek için Atatürk Kültür Merkezi’nde Yeni Yıl Panayırı düzenlendi. Başkan Halil Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, sanatçılara destek oldu.

19 Kasım’da yaşanan felakette tezgâhları zarar gören Sanat Sokağı sakinleri, 10 gün boyunca Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Yeni Yıl Panayırı'nda bir araya geldi.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, AKM Vedat Can Sergi Salonu’nda açılan Sanat Sokağı stantlarını gezerek sanatçılara destek oldu. Felaket nedeniyle zarar gören sanatçılara bir kez daha geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Posbıyık, Sanat sokağı’nı eskisinden daha güzel hale getireceklerini belirtti. ‘Yaralarımızı tüm halkımızla el ele saracağız’ diyen Başkan Posbıyık, vatandaşları 7 Ocak tarihine kadar açık kalacak olan el emeği farklı sanat ve zanaat eserlerinin yer aldığı panayıra davet etti.

 

Yorum Ekle