SON DAKİKA

TİP Partisi Belediye Başkan adayını açıkladı

TİP Partisi Belediye Başkan adayını açıkladı 28 Ocak, 2024 14:59 Güncelleme: 28 Ocak, 2024 15:06

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş, ilçe teşkilatının açılışına ve Başkan Adayını açıklamak için Ereğli’ye geldi.

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş, İlçe Örgüt binası açılışına katıldı. Baş, yaptığı basın açıklamasında; ’’Her şeyden önce bu Pazar sabahı kalkıp geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Seçim sürecine 60 gün kaldı gece gündüz demeden çalışacağız, sesimizi duyuracağız. Mücadelemize ortak olduğunuz için teşekkür ederim. O seçim bu seçim, arkadaşlar. Yurttaşlarımıza bir başka yolun daha olduğunu hatırlatmalıyız. Seçimlere 60 gün var. Bu süre boyunca Belediyeciliğin nasıl olması gerektiğini, komşularımıza, arkadaşlarımıza, tüm Ereğlili yurttaşlarımıza tek tek anlatmalıyız Burada Cihangir Amca kardeşimiz sizlerin sesi olacak Başkan Adayımız olarak kendisine girmiş olduğu bu mücadeleli yolda Allah yolunu açık etsin diyoruz. ’dedi.


AMCA: "MÜCADELE EDECEĞİZ"
Baş'tan sonra söz alan TİP Ereğli Belediye Başkan Adayı Cihangir Amca, 'Mücadelemizi sürdüreceğiz. Yurttaşlarımıza dürüst siyaset nasıl oluyor, anlatıp, göstereceğiz', dedi..
Açılışın ardından esnaf ziyareti ile devam eden Baş, vatandaşlarla çektirdikleri hatıra fotoğraflarının ardından Zonguldak ilindeki programına devam etmek üzere yola çıktı.

_DSC0152

Yorum Ekle