Ana Sayfa Güncel SÜRÜCÜ ADAYLARININ SINAV YERİ DEĞİŞTİ

SÜRÜCÜ ADAYLARININ SINAV YERİ DEĞİŞTİ

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan yardımcısı Ahmet Küçük, şehir merkezinde yapılan sürücü adayı sınavlarının alınan komisyon kararı ile Gülüç bölgesine alındığını açıkladı

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2013 Cuma 19:08
SÜRÜCÜ ADAYLARININ SINAV YERİ DEĞİŞTİ

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan yardımcısı Ahmet Küçük, şehir merkezinde yapılan sürücü adayı sınavlarının alınan komisyon kararı ile Gülüç bölgesine alındığını açıkladı.

Sürücü adaylarının Çetin Apatay bulvarı üzerinde Cumartesi günleri sınava girmesinin trafiği olumsuz etkilediği gerekçesi ise ile ve ilçe trafik komisyonları, sınavların Gülüç bölgesine alınmasına karar verdiği açıklandı. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan yardımcısı Ahmet Küçük, Cumartesi günü yaşana yoğunluğun gerekçe gösterildiği kararla ilgili olarak yaptığı açıklamasında "Son ilçe ve il trafik komisyonuna göre ilçe trafik komisyonuna Ereğli' de ki sürücü kurslarının imtihan yerlerinin değiştirmek için müracaatta bulunmuştuk. Bu Ereğli' de kabul edildi. Zonguldak'ta onaylandı ve yürürlüğe girdi. Daha önce de bilindiği üzere Çetin Apatay bulvarında sürücü imtihanı yapılmaktaydı. Fakat burada ki trafiğin çok yoğun olması, özel hastanelerin kurulması ve Cumartesi pazarının da burada olmasından dolayı, Cumartesi günleri imtihan yapıldığından zor imtihan yapılmaktaydı. Son alınan karara göre Alınan karara göre Gülüç'te Büyük Anadolu Otel önündeki kavşaktan başlayıp, Alaplı yolu tersaneler kavşağından dönüp aynı yerden dönülerek yapılacaktır. Bundan sonra sınavların burada yapılacağını halkımıza duyururuz." dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fuhuş Operasyonu: 4 Tutuklu

Fuhuş Operasyonu: 4 Tutuklu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık