SON DAKİKA

SÜRÜCÜ ADAYLARININ SINAV YERİ DEĞİŞTİ

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan yardımcısı Ahmet Küçük, şehir merkezinde yapılan sürücü adayı sınavlarının alınan komisyon kararı ile Gülüç bölgesine alındığını açıkladı 06 Aralık, 2013 16:08 Güncelleme: 06 Aralık, 2013 16:08 SÜRÜCÜ ADAYLARININ SINAV YERİ DEĞİŞTİ

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan yardımcısı Ahmet Küçük, şehir merkezinde yapılan sürücü adayı sınavlarının alınan komisyon kararı ile Gülüç bölgesine alındığını açıkladı.

Sürücü adaylarının Çetin Apatay bulvarı üzerinde Cumartesi günleri sınava girmesinin trafiği olumsuz etkilediği gerekçesi ise ile ve ilçe trafik komisyonları, sınavların Gülüç bölgesine alınmasına karar verdiği açıklandı. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan yardımcısı Ahmet Küçük, Cumartesi günü yaşana yoğunluğun gerekçe gösterildiği kararla ilgili olarak yaptığı açıklamasında "Son ilçe ve il trafik komisyonuna göre ilçe trafik komisyonuna Ereğli' de ki sürücü kurslarının imtihan yerlerinin değiştirmek için müracaatta bulunmuştuk. Bu Ereğli' de kabul edildi. Zonguldak'ta onaylandı ve yürürlüğe girdi. Daha önce de bilindiği üzere Çetin Apatay bulvarında sürücü imtihanı yapılmaktaydı. Fakat burada ki trafiğin çok yoğun olması, özel hastanelerin kurulması ve Cumartesi pazarının da burada olmasından dolayı, Cumartesi günleri imtihan yapıldığından zor imtihan yapılmaktaydı. Son alınan karara göre Alınan karara göre Gülüç'te Büyük Anadolu Otel önündeki kavşaktan başlayıp, Alaplı yolu tersaneler kavşağından dönüp aynı yerden dönülerek yapılacaktır. Bundan sonra sınavların burada yapılacağını halkımıza duyururuz." dedi.

Yorum Ekle