SON DAKİKA

Su samurunun balıkçının oltasından balığı alma anı görüntülendi

Ereğli ilçesinde balıkçıların yanına kadar gelen su samuru, balık tutan balıkçının oltasındaki balığı alma anı kameralara yansıdı. 26 Ekim, 2023 14:13 Güncelleme: 26 Ekim, 2023 14:13 Su samurunun balıkçının oltasından balığı alma anı görüntülendi

Ereğli'de balıkçıların yanına kadar gelen su samuru, balık tutan balıkçının oltasındaki balığı alma anı kameralara yansıdı.
İlçede ki balık tutkunlarının uğrak yeri olan Bozahane limanında kameralara ilginç görüntü yansıdı. Arkadaşları ile birlikte limanda balık tutan Murat Bozmaoğlu, su samurunun kıyıya doğru geldiğini görünce cep telefonu ile kayıt almaya başladı. Kıyıda balık arayan su samuru denizde biraz gezindikten sonra balık tutan balıkçının oltasına takılan balığı, balıkçının oltasını çektiği anda alarak ortadan kayboldu.
O anları cep telefonu ile görüntüleyen Murat Bozmaoğlu, balık tutmayı çok sevdiğini, balık tuttuğu sırada su samurunu gördüğünü, cep telefonu ile kayıt aldığı sırada arkadaşının tuttuğu balığı su samurunun alarak ortadan kaybolduğunu söyledi.

Yorum Ekle