SON DAKİKA

STK’LARI ZİYARET EDEN ÇAKIR: “GÖREVE HAZIRIM”

AK Partili Mehmet Fatih Çakır’ın Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı sürecine ilişkin konuşan Ereğli Ticaret ve Sanayi Odayı Başkanı “şunu söyleyebilirim: Hem odamızın sanayici üyesi olarak hem bu şehrin her dokusunu bilen biri olarak senin de bu işin içinde olman bizi açıkçası umutlandırıyor. İnşallah Allah kalbine göre, kalbimize göre verir” dedi. 04 Aralık, 2023 20:24 Güncelleme: 04 Aralık, 2023 20:24 STK’LARI ZİYARET EDEN ÇAKIR: “GÖREVE HAZIRIM”

AK Partili Mehmet Fatih Çakır’ın Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı sürecine ilişkin konuşan Ereğli Ticaret ve Sanayi Odayı Başkanı “şunu söyleyebilirim: Hem odamızın sanayici üyesi olarak hem bu şehrin her dokusunu bilen biri olarak senin de bu işin içinde olman bizi açıkçası umutlandırıyor. İnşallah Allah kalbine göre, kalbimize göre verir” dedi.
Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı (AK Parti) Mehmet Fatih Çakır, Mahalli İdari Seçimleri öncesi ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Çakır, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ile S.S. Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne gitti. Çakır, ilçesinin ekonomi kalbinin attığı iki kuruma yaptığı ziyarette başkanlar ve Mehmet Azman ile fikir alışverişinde bulundu.
İlk ziyaretini Keleş’e gerçekleştiren Çakır, burada yaptığı konuşmada, “bugün, belediye başkanlığı aday adaylığı süreci ile alakalı sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini yapıyoruz. Bunların da başında gelen Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ediyoruz. Geçmişte birlikte çalıştığımız uzun yıllar var. Birbirimizi de şehrimize de iyi tanıyoruz. Bu şehre ortak neler yapılabilir? Bu süreçte karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Süreç inşallah Ereğli’miz için hayırlı, uğurlu olur” diye konuştu.

“SORUNLARI BİLEN KİŞİ” VURGUSU!
Çakır, ikinci ziyareti gerçekleştirdiği S.S. Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde ise kendisi gibi Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı olan Mehmet Azman’a başarı temennisinde bulundu. Çakır, sohbet sırasında, Ereğli’yi yönetecek belediye başkan adayının, ilçeyi her yönü ile çok iyi bilmesi gerektiğini vurguladı. 8 yıl AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığı ve 2 yıla yakın da Zonguldak İl Başkan Yardımcılığı dönemlerini anımsatan Çakır, göreve hazır olduğunu söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kooperatif Başkanı Mehmet Azman da hem kendi, hem Çakır hem de Karadeniz Ereğli için en hayırlısının olmasını diledi.

Yorum Ekle