SON DAKİKA

Sokak hayvanları için okulda kermes düzenledi...

Karadeniz Ereğli İlkokulu öğrencileri, sokak hayvanları için okulda kermes düzenledi, kermesten elde edilen geliri de Gönülden Hayvansever Derneği Yöneticilerine teslim etti. 03 Kasım, 2023 16:57 Güncelleme: 03 Kasım, 2023 16:57 Sokak hayvanları için okulda kermes düzenledi...

Karadeniz Ereğli İlkokulu öğrencileri, sokak hayvanları için okulda kermes düzenledi, kermesten elde edilen geliri de Gönülden Hayvansever Derneği Yöneticilerine teslim etti.
4 Ekim Dünya Hayvan Hakları günü nedeniyle Karadeniz Ereğli İlkokulu öğrencileri sokak hayvanlarına destek olmak için kermes düzenledi. Kermesten elde edilen gelir ise dernek yöneticilerine verildi. Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Gönülden Hayvanseverler Derneği'nin açıklaması şu şekilde: "4 Ekim Dünya Hayvan Hakları günü etkinliği kapsamında, Ereğli İlkokulu, 4. Sınıfların proje kapsamında yaptığı kermes de elde ettikleri geliri, derneğimize bağışlayarak sokaktaki canlarımızın yaşam mücadelesine destek olmuşlardır. Ayrıca, Rahime öğretmen ve Eşe öğretmen de sınıf olarak katkı sağlamışlardır. Bu örnek davranışları için Ereğli ilkokuluna yürekten teşekkürlerimizi sunarız."

Yorum Ekle