SON DAKİKA

Silahlı saldırı sonrası ilk açıklama yapıldı

Silahlı saldırı sonrası ilk açıklama yapıldı 05 Ekim, 2021 08:47 Güncelleme: 05 Ekim, 2021 08:47 Silahlı saldırı sonrası ilk açıklama yapıldı

Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde belediye meclis üyesi Murat Birinci’nin, maskeli bir kişinin silahlı saldırısına uğraması sonrası  Zonguldak Valiliği’nden ilk açıklama geldi. 

Birinci’nin iddiaları sonrası Zonguldak Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada soruşturmanın gizli bir şekilde yürütüldüğü belirtildi. 

Yapılan açıklama şu şekilde:
“22 Eylül 2021 günü saat 15.30 sularında Kozlu İlçesi Mithat Akif Caddesi üzerinde Kozlu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Celal Murat Birinci’ ye yönelik meydana gelen silahla yaralama olayı ile ilgili olarak, olayın vuku bulduğu andan itibaren her türlü çalışma gizlilik esası doğrultusunda yapılmaktadır.
 

İl Emniyet Müdürlüğünce, İlimiz Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda fail / faillerin yakalanması ve olayın aydınlatılmasına matuf soruşturma çok yönlü olarak sürdürülmekte, konu titizlikle takip edilmektedir.”

 

Yorum Ekle