SON DAKİKA

Sezer, STÖ Başkanlarını ziyaret etti...

Sezer, STÖ Başkanlarını ziyaret etti... 28 Şubat, 2024 16:45 Güncelleme: 28 Şubat, 2024 16:45 Sezer, STÖ Başkanlarını ziyaret etti...

Ak Parti Kdz Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim SEZER , ilçedeki sivil toplum kuruluşları başkanlarını ve yönetimlerini ziyaret etti. Başkan SEZER Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı , Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  , Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman , Ziraat Odası Başkanı Zafer Yalman’ı ziyaret etti.

Başkan adayı SEZER’e ziyaretlerinde Sivil toplum kuruluşları başkanları tebrik ederek Ereğli’nin dertlerini bilen bir kişi olduğunu ifade ederek 31 Mart yerel seçimlerde başarılar dilediler.

Ziyaretlerde başkan adayı SEZER Ereğli’ye gerçek hizmetleri getirmek için aday olduğunu belirterek şunları kaydetti ; 

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası'nda birbirinden kıymetli arkadaşlarımız ile Ereğli vizyonumuzu konuştuk. Kendi alanlarında başarılı işler yapan genç iş insanlarımız ile birlikte geleceğimizi inşa edeceğimize yürekten inanıyorum. Ereğliyi hep birlikte kalkındıracağız. 

Kdz.Ereğli İMEAK Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli (Batı Karadeniz Bölgesi) Şubesi Yönetim Kurulu Başkanını ziyaret ettik.Denizciler, vatanından ve sevdiğinden uzaklarda aylarca uzak kalmakla birlikte, sayısız fırtınaya göğüs germek ve ne olursa olsun gemiyi limana getirmek için mücadele etmek zorunda kalıyor. Bir denizci misali, zaman gözetmeksizin her türlü zorluğa göğüs gererek, Ereğli'mizi en güzel yere taşıyacağız.

Kdz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaret ettik.

Ereğli'mize yaraşır bütünsel bir gelişim için tüm esnaflarımızla el ele vereceğiz. Şehrimizin yalnız gününü değil geleceğini de planlıyoruz.

Kdz.Ereğli Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Murat Toprak ve olmazsa olmazımız balıkları, bin bir zorlukla tezgahlara taşıyan balıkçı kardeşlerimiz ile beraberdim. Balıkçılık, üretim ve yetiştiricilik alanlarında bilgiler aldım.Balıkçıların bir tabiri vardır. "Bu Sene Balık Çok Yaptı!" Ben de diyorum ki ; ‘’ Hep beraber balık sezonu geçireceğiz , bunun için varız.’’

Ziyaretlerde Sivil Toplum Kuruluşları başkanları kendilerini çok ılımlı bir şekilde ve projelerini bizleri mutlu ederek anlaran İbrahim SEZER’e teşekkürlerini sundular. 

Başkan adayı SEZER , kendisini samimi bir şekilde karşılayan Sivil Toplum Kuruluşları başkanları ile hatıra fotoğrafı çekilmesiyle ziyaretlerini tamamladı.

Yorum Ekle