SON DAKİKA

Sezer, esnaftan destek istedi...

AK Parti Kdz Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer , Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt , AK Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı M.Mücahit Andiç ve Yönetim Kurulu üyeleri seçim çalışmalarına başladı. Sezer, seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle başladı. 16 Şubat, 2024 15:31 Güncelleme: 16 Şubat, 2024 15:41 Sezer, esnaftan destek istedi...

AK Parti Kdz Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer , Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt , AK Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı M.Mücahit Andiç ve Yönetim Kurulu üyeleri seçim çalışmalarına başladı. Sezer, seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle başladı.

Sezer, Meydanbaşı Caddesinde ki esnafları ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.  Yeni bir vizyon ile Ereğli’yi kalkındırmak istediklerini belirten Sezer , esnafların bu konuda tam desteğini beklediğini ifade etti. 

İLK ZİYARET ÇİLEK ÖZEL  HALK OTOBÜSÜ KOOPERATİFİNE

Başkan adayı SEZER sivil toplum kuruluşları ziyareti kapsamında ilk olarak , Ereğli Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifine gerçekleştirdi. Ziyarete Sezer’i , Kooperatif başkanı Baki Karaarslan , Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda şöför esnafı karşılamada bulundu. 

Karşılıklı görüş alışverişine geçen Sezer , sorunları çok iyi bildiğini ve çözümü de Ak Parti belediyeciliğin de , kendisinin çözeceğinin müjdesini şöförlere verdi.

Karaarslan ; iktidar partisinin belediye başkan adayı SEZER’e , saha çalışmaları kapsamında ilk olarak Kooperatiflerini ziyaret etmesinin kendilerine onur verdiklerini ve çıktıkları yolda başarılarının temennilerini sundu. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunmalarının ardından SEZER’in ziyareti şöför esnaflarıyla hatıra fotoğrafı çekilmesiyle tamamlandı.Yorum Ekle
Etiketler