SON DAKİKA

Sesli’den İYİ Parti yönetimine ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Sesli “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Kdz. Ereğli için 100 proje hazırlıyoruz” 26 Ekim, 2023 13:54 Güncelleme: 26 Ekim, 2023 13:54 Sesli’den İYİ Parti yönetimine ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki dönem Başkanlarından Murat Sesli, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatını ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı görevine getirilen Yasemin Erdoğan ve yeni yönetimine başarılar diledi. İYİ Parti 28. Dönem Zonguldak Milletvekili 1. Sıra Adayı Opr. Dr. Evrim Balbaloğlu’nun da bulunduğu ziyarette ülke ve ilçe gündemine ilişkin konularda sohbet edildi. İYİ Parti Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Yasemin Erdoğan ve Sesli görüşmede İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını kınayarak, masumlara yönelik saldırıların bir an önce durdurulması temennisinde bulundu.
Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanlarından Murat Sesli, 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday olacağını açıklayarak yoğun bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyledi. Ekibi ile birlikte ilçenin ihtiyacı olan projeler üzerinde yaklaşık bir yılı aşkın süredir çalıştıklarını belirten Sesli Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. Yıl dönümü nedeniyle Kdz. Ereğli’ye 100 proje kazandırmak istediğini söyledi. Kdz. Ereğli’nin başta otopark ve trafik yoğunluğuna ilişkin sorunlarının çözümü için önemli projeler hazırladıklarını anlatan Sesli, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılı nedeniyle Kdz. Ereğli’ye 100 proje kazandırmak istiyoruz. 100 projemizden 11-12 tanesi mega proje. Kdz. Ereğli’nin vizyonunu değiştirecek, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanında ki eksikleri giderecek önemli projelerimiz var. Bunları ilerleyen günlerde halkımıza açıklayacağız.” Dedi. Sesli ayrıca İYİ Parti 28. Dönem Zonguldak Milletvekili 1. Sıra Adayı Opr. Dr. Evrim Balbaloğlu, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan ve yönetimi ile Kdz. Ereğli’nin il olması, Erdemir’in Endüstri Bölgesi olması gibi konular üzerinde görüş alışverişinde bulundu.
İYİ Parti 28. Dönem Zonguldak 1. Sıra Adayı Opr. Dr. Evrim Balbaloğlu, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan ve yönetimi ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek adaylık sürecinde Sesli’ye başarılar diledi.

Yorum Ekle