SON DAKİKA

Semiz, Gülüç Belde Belediyesi için başvurusunu yaptı...

MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığında Belediye Başkanlığı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvuruları devam ediyor. 26 Kasım, 2023 09:23 Güncelleme: 26 Kasım, 2023 09:23 Semiz, Gülüç Belde Belediyesi için başvurusunu yaptı...

MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığında Belediye Başkanlığı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvuruları devam ediyor.

Kandilli Belde Belediye Başkan Aday Adaylığına Orhan Göksal, Gülüç Belde Belediye Başkan Aday Adaylığına Atilla Tarih Semiz ve Ormanlı Belde Belediye Başkan Aday Adaylığına Tacettin Aldırmaz başvuruda bulundu.

Aday Adayları başvuru formlarını İlçe Başkanı Rahman Demirtürk'e teslim etti.

Orhan Göksal, Atilla Tarık Semiz ve Tacettin Aldırmaz başvuru evraklarını teslim ederken Belde Başkanları, İlçe ve Belde Yönetim Kurulu Üyeleri de İlçe Teşkilatında bulundu.

İlçe Başkanı Rahman Demirtürk: "31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimi için MHP Aday Adaylığı başvuru süreci 13 Kasım'da başladı. Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurularını Genel Merkezimize teslim edeceğiz. İl Genel ve Belediye Meclisi Aday Adaylığı başvuruları İlçe Teşkilatımıza yapılıyor.
Yeni Yüzyıl, Lider Türkiye, Üretken Belediye diyerek Milliyetçi Hareket Partisi olarak önümüzdeki Yerel Seçimde ilçemizde ve ilimizde başarı elde edeceğimize inancımız tamdır.
Başvuru sürecimiz 15 Aralık tarihinde sona erecek. Camiamıza hayırlı olsun." diye açıklamada bulundu.

Yorum Ekle