SON DAKİKA

Saffet Bozkurt Meclis üyeleriyle ziyaretlerde bulundu

Saffet Bozkurt Meclis üyeleriyle ziyaretlerde bulundu 26 Eylül, 2023 14:59 Güncelleme: 26 Eylül, 2023 14:59 Saffet Bozkurt Meclis üyeleriyle ziyaretlerde bulundu

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, AK Parti Karadeniz Ereğli ilçe başkanı İbrahim Sezer, İl Genel Meclis üyeleri ile ziyaretler gerçekleştirdi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt  "Ak Parti Kdz Ereğli ilçe başkanı İbrahim Sezer, İl genel meclis üyelerimiz Rıfkı Gültekin, Ali Kemal Karaca, Hüseyin Engin Temel ve Ova köyü muhtarı Zeki Sevim ile birlikte; Tarım ve Orman Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürü Sayın Afire Sever’i ziyaret ederek Ova Köyündeki barajdan kaynaklı yapılaşma sorunu ile ilgili olarak çözüm önerileri üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Ayrıca Tapu ve Kadastro Genel Müdürü M. Zeki Adlı’yı ziyaret ederek köylerimizdeki 2/B arazileri ile ilgili yapılacak çalışmaları değerlendirdik ve Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’i ziyaret ederek bölgemizdeki yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirdik" dedi.

Yorum Ekle