SON DAKİKA

S Rota Haber Gazetesi 11. yaşına girdi...

S Rota Haber Gazetesi 11. yaşına girdi... 26 Eylül, 2023 16:37 Güncelleme: 26 Eylül, 2023 16:37 S Rota Haber Gazetesi 11. yaşına girdi...

Kdz. Ereğli’de yerel basının önemli seslerinden biri olan S Rota Haber Gazetesi 11. yaşını kutluyor. 

27 Eylül 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan S Rota Haber Gazetesi basın tecrübesine bir yıl daha katmanın gururunu yaşıyor.

 Yıkıcı ve salt eleştirel olma yerine, yapıcı görüşü benimseyen S Rota Haber Gazetesi etik değerler ve ilkeler çerçevesinde 11. Yayın hayatına ulaştı. 

11 yıldan bu yana halkımızın hizmetinde olan, şehrin sorunlarına dikkat çekmekle birlikle çözüm önerilerini sunarak kamu hizmeti görevini ifa eden S Rota Haber, her zaman doğruların yanında yanlışların karşısında olan ilkeli bir yayın politikasını benimsedi. 

Gazetecilik adına bu şehrin güvenilir bir limanı olmayı sürdürmek için büyük bir çaba sarf eden S Rota Haber'in önemli özelliği ise; her siyasi rengin kendini ifade edebildiği bir gazete olmasıdır.

S Rota Haber olarak eski yılları nasıl geçirdiğimizinde muhasebesini yapıp, önümüzde ki yıllara nasıl bakacağımıza dair şimdiden plan ve projesini yapmaktayız

Sevgili okurlar;

Birlikte nice yıllara…

Esen kalın…

Yorum Ekle