SON DAKİKA

Posbıyık’tan Çağrı: Omicron Yaygınlaştı, Aşılarınızı Olun

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Belediye meclis toplantısında halka ‘Omicron varyantı kentimizde yaygınlaştı, aşılarınızı olun’ çağrısı yaptı. 05 Ocak, 2022 14:37 Güncelleme: 05 Ocak, 2022 14:37 Posbıyık’tan Çağrı: Omicron Yaygınlaştı, Aşılarınızı Olun

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, “Bugün sabah 5. aşımı oldum. Omicron varyantı çoğaldı, aşılarınızı olun” dedi.

Posbıyık şunları söyledi:

“Son zamanlarda mikrop iyice yaygınlaşmaya başladı. Bütün vatandaşlarımız aşı olsun lütfen. Hakikaten çok kötü bir ortam var. Aşı karşıtı olanların da hasta olduğunda pişman olduğunu izliyoruz. Mutlaka hemşerilerimiz aşı konusunda hassas olsun. Ben eşimle beraber 09.30’da beşinci aşımı oldum. Herkesin hassasiyet göstermesini özellikle sağlık açısından istiyoruz.

Son zamanlarda çok değerli dostlarımızı kaybediyoruz. Mezarlıklar Müdürlüğü’nde 9 cenaze olduğu günler var; zaten ekip sayısı azalmaya başladı. Mezarlıklarda 3 kazıcı var. Başka yerlerde kazıcı için takviye almaya çalışıyoruz. Arabalar da yetmiyor. Lütfen sağlımız için aşılarımızı olalım.”

Yorum Ekle