SON DAKİKA

Posbıyık, 2’nci tur seçimleri için görüşmelerde bulundu

Posbıyık, 2’nci tur seçimleri için görüşmelerde bulundu 18 Mayıs, 2023 15:15 Güncelleme: 18 Mayıs, 2023 15:15 Posbıyık, 2’nci tur seçimleri için görüşmelerde bulundu

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’na destek için kentteki bazı ilçe başkanları ve Demokratik Toplum Örgütü temsilcileriyle bir araya geldi.

Kdz. Ereğli Deva Partisi İlçe Başkanı Handan Aktimur, TİP İlçe Başkanı Hayrettin Sarı, Yeşil Sol Parti İlçe Başkanı Bayram Sarı ve Demokratik Toplum Örgütleri temsilcileriyle buluşan Başkan Posbıyık, 2. Tur seçimlerinde Millet ittifakı’nın ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek için yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Katılımcılar, 2. Turda da Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini açıklayarak yapılacak çalışmalara destek olacaklarını belirttiler.

Başkan Halil Posbıyık tarafından açılacak seçim ofisleri Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyen siyasi parti ve gönüllülerle birlikte ortak kullanılacak, birlikte bazı programlar gerçekleştirilecek.

Yorum Ekle