SON DAKİKA

Özdemir, esnaftan destek istedi..

Özdemir, esnaftan destek istedi.. 26 Ocak, 2024 04:39 Güncelleme: 26 Ocak, 2024 04:39 Özdemir, esnaftan destek istedi..

MHP SAHAYA İNDİ..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kdz.Ereğli Belediye Başkanı İlkay Özdemir, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde sahaya indi. 

25 Ocak 2024 Perşembe günü çarşı içi esnaf ziyaretiyle sahaya inen Özdemir, 31 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde esnaftan, tercihlerinin MHP’ den yana kullanılması talebinde bulundu.

MHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Özdemir’e sahaya indiği ilk günde MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, İlçe Sekreteri Ela Karabulut Ünal, Gülüç Belde Başkanı Şükrü Özcan, Ormanlı Belde Başkanı Durdu Koç, Kandilli Belde Başkanı Ali Akova, Önceki Dönemler İlçe Başkanları Kemalettin Bektaş, Süleyman Özkaramuk ve Talat Şeker ve kalabalık bir partili grubu eşlik ettiler.

‘’Ereğli Belediyesine kadın eli değsin..’’

MHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Özdemir esnaftan; ‘’Ereğli Belediyesine bu sefer bir kadın eli değsin istiyoruz. Şehre bir kadın eli değerse daha güzel şeyler olmaz mı? İlkay ablanız, İlkay kardeşiniz bu göreve talip oldu. Desteklerinizi bekliyoruz.’’  Diyerek oylarına talip olduklarını ifade etti.

Partililer çarşı içi esnafını ziyaret ettikten sonra akşam saatlerinde, bir sonraki programda tekrar buluşmak üzere ayrıldılar.

Yorumlar
E
Emin5 ay önce

Vatandaş bes senede bir akla gelmeyecek herzaman hatirlanacak

Yorum Ekle
Etiketler