SON DAKİKA

Minik Kalpler, Sevimli Dostları Ziyaret Etti

Minik Kalpler, Sevimli Dostları Ziyaret Etti 06 Ekim, 2023 14:57 Güncelleme: 06 Ekim, 2023 14:57 Minik Kalpler, Sevimli Dostları Ziyaret Etti

Kdz. Ereğli’deki değişik okullardan öğrenciler, 4 Ekim Hayvan Hakları Günü nedeniyle Kdz. Ereğli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek sevimli dostlarla bir süre vakit geçirdiler. Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri ayrıca günün anısına Gönülden Hayvansevenler Derneği’ni ziyaret ederek kedi ve köpek maması desteğinde bulundular.

Kdz. Ereğli İlkokulu, Kavaklık İlkokulu ve Ted Kdz.Ereğli Koleji’nden minik öğrenciler, 4 Ekim Hayvan Hakları Günü nedeniyle Kdz. Ereğli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaretettiler.

Sevimli dostlarla bir süre vakit geçiren öğrencilere, Veteriner İşleri Müdürü Erdal Terzi ve Veteriner Hekim Özgür Fahrettin Coşgun bakım merkezinde yapılan hizmetler konusunda bilgi verdi.

Veteriner İşleri Müdürü Erdal Terzi ve Veteriner Hekim Özgür Fahrettin Coşgun, daha sonra Gönülden Hayvansevenler Derneği Başkanı Belgin Alcan ve yönetimini ziyaret ederek günün anısına kedi ve köpek maması desteğinde bulundu.

 

Yorum Ekle