SON DAKİKA

Kumar oynayan ve alkol alan 6 kişiye idari yaptırım cezası uygulandı. ..

Karadeniz Ereğli'de İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler bir kahvede alkol alan ve kumar oynayan 6 kişiyi suçüstü yakaladı. 13 Şubat, 2024 17:17 Güncelleme: 13 Şubat, 2024 17:17 Kumar oynayan ve alkol alan 6 kişiye idari yaptırım cezası uygulandı. ..

Karadeniz Ereğli'de İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler bir kahvede alkol alan ve kumar oynayan 6 kişiyi suçüstü yakaladı.

Karadeniz Ereğli'de bir kahvede kumar oynayan ve alkol alan 6 kişiye idari yaptırım cezası uygulandı. Konuya ilişkin Zonguldak Valiliği'nden yapılan açıklama şu şekilde:

"Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca 10.02.2024 günü Kdz.Ereğli ilçesinde bulunan (1) kıraathanede kumar oynandığı ve alkol alındığı bilgisi alınmıştır.  Olayla ilgili Asayiş timlerince yapılan kontrolde kıraathanede alkol alındığı ve kumar oynandığı tespit edilmiş olup, iskambil kartları ve (980) TL banknota el konulmuştur. Kumar oynadığı ve alkol aldığı tespit edilen (6) şahsa İdari yaptırım cezası uygulanmış, kıraathane sahibine ise Adli işlem başlatılmıştır."


Yorum Ekle