SON DAKİKA

KEPEZ MAHALLESİ’NDEN TEŞEKKÜR

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık hafta sonu Kepez Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. 06 Ocak, 2014 17:22 Güncelleme: 06 Ocak, 2014 17:22 KEPEZ MAHALLESİ’NDEN TEŞEKKÜR

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık hafta sonu Kepez Mahallesi  sakinleriyle bir araya geldi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, beraberinde Başkan Yardımcısı Özkan Özyağcı, Belediye Meclis Üyeleri Fehmi Karaarslan ve Erol Çivici ile birlikte Kepez Mahallesi 204 Dubleks Evler C Blok sakinlerinin davetlisi olarak Kepez Mahallesini ziyaret.

SİTE SAKİNLERİYLE SOHBET ETTİ

Başkan Posbıyık, site sakinlerine belediye tarafından yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verirken site sakinleri Kepez Mahallesi’nde yapılan başta Cumhuriyet Halkevi, Piknik alanı olmak üzere siteye yapılan çalışmalar için teşekkür ettiler.

Başkan Posbıyık ise Ereğli’de önümüzdeki dönemlerde çok önemli hizmetlerin altyapısının tamamlandığını ifade ederek site sakinlerine nazik davetleri için teşekkür etti.

HASTA ZİYARETİ

Başkan Posbıyık daha sonra hastalığı sonucu evinde dinlenen Kepez Mahallesi Muhtarı Şaban Duru’nun babası yakın dostu Tahsin Duru’yu da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletirken kayınpederi vefat eden Halit Hırçın’a da başsağlığında bulunarak mevlide katıldı.

Posbıyık ve beraberindekiler daha sonra kahve ziyaretlerinde bulundular.

Yorum Ekle