SON DAKİKA

“Kdz.Ereğli’ye Milli Görüş Belediyeciliği gerek”

“Kdz.Ereğli’ye Milli Görüş Belediyeciliği gerek” 07 Kasım, 2023 16:59 Güncelleme: 07 Kasım, 2023 16:59 “Kdz.Ereğli’ye Milli Görüş Belediyeciliği gerek”

Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Emre Karaarslan, BATİYAC’ı ziyaret etti
Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Emre Karaarslan, kısa adı BATİYAC olan Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyetini ziyaret ederek, gazetecilerle bir araya geldi.
Yaklaşık 2 saat süren ziyarette samimiyetle gazetecilerin sorularını yanıtlayan Karaarslan, Kdz.Ereğli’nin en büyük sorununun trafik sorunu ve istihdam yetersizliği olduğunun altını çizdi.
Ziyaret amacının siyaset değil, muhabbet olduğunu belirten Karaarslan: “Kdz.Ereğli’ye Milli Görüş Belediyeciliği gerek. Halkımız teveccüh gösterirse bunu başaracağız. Kdz.Ereğli’de en büyük sorun trafik ve istihdam yetersizliği sorunu. Bu konular için ciddi çalışmalarımız var.”, dedi.
“EREĞLİ’NİN ÇOCUĞUNA DESTEK VERİLMESİ LAZIM”
Karaarslan’dan sonra söz alan BATİYAC Başkanı Sina Çıladır, Ereğli’nin yerlisinin siyasette önünün açılması gerektiğini belirterek; “Emre kardeşimiz genç ve dinamik bir siyasetçi. Kdz.Ereğli’de bu profildeki siyasetçilere ihtiyacımız var. Kendisine çıkmış olduğu zorlu yolda, başarılar dilerim”, dedi.
Ziyaret hatıra fotoğrafı sonrası son buldu.

Yorum Ekle