SON DAKİKA

Kdz. Ereğli’ye hizmet için canla başla çalışacağım...

Kdz. Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan bir dizi ziyaretlerde bulundu. 19 Aralık, 2023 14:44 Güncelleme: 19 Aralık, 2023 14:44 Kdz. Ereğli’ye hizmet için canla başla çalışacağım...

Kdz. Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan ilk ziyaretini Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği’ni yaparak, muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı sohbetinde muhtarları dinleyen Karaarslan, aday adaylığına ilişkin açıklamada bulundu. Göreve geldiği takdirde muhtarlar ile işbirliği içerisinde çalışacağını ifade eden Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan, gençliğini, heyecanını bilgi birikimini şehre aktararak, Kdz. Ereğli’yi hak ettiği noktaya taşımak adına belediye başkanı olmak istediğini söyledi. Muhtarlarda çıktığı yolda Karaarslan’a başarılar dileyerek, kolaylıklar temenni etti.
Ardından Kdz. Ereğli Ziraat Odası Başkanı Zafer Yalman’ı ziyaret eden Karaarslan, Başkan Yalman’ın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Yalman, Karaarslan’a başarılar diledi.
Kdz. Ereğli’nin en büyük sorunlarından birinin trafik olduğunu her fırsatta dile getiren Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan, Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek’i ziyaret etti. Trafik sorununun çözümünde bypass projeleri olduğunu belirten Karaarslan; “Ekiplerimiz uzun zamandır, trafik sorunu üzerine çalışıyor, gerek üniversitelerden, gerekse bilirkişilerden aldığımız dönüşler ile inşallah göreve geldiğimizde Ereğli’nin trafik sorununu çözeceğiz. Biz de bu şehrin yaşayanları olarak, zaten her gün trafikteyiz. Sorunun nerede ve neden kaynaklandığına hâkimiz. Birde tabikii siz değerli şoförlerimizin fikirleri bizim için çok önemli. İnşallah iş birliği içerisinde çözemeyeceğimiz bir sorun yok. Enerjimiz, heyecanımız ve birliktelik ile bu şehri el ele omuz omuz Kdz. Ereğli halkı ile birlikte yönetmeye talibiz” dedi.
Başkan Civelek’te ziyaretlerinden ötürü Karaarslan ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Karaarslan ve beraberindeki heyet ardından sırası ile LÖSEV Zonguldak İl Temsilcisi Tarkan Atik, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mehmet Öztürk ve yönetimi, Zonguldak Maden Şehit Aileleri Yaşatma Derneği Çetin Yiğit’i ziyaret etti.
Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan ziyaretlerde, doğup büyüdüğü, ekmeğini kazandığı, yatırımını yaptığı Kdz. Ereğli’ye hizmet için canla başla çalışacağını, şehre yeni bir vizyon kazandıracağını belirtti. Ayrıca Karaarslan, kendilerini en güzel şekilde ağırlayan dernek başkanlarına teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Ekle