SON DAKİKA

Kdz. Ereğli Lisesi’nin başarılı sporcuları ödüllendirildi

Kdz. Ereğli Lisesi’nin başarılı sporcuları ödüllendirildi 01 Kasım, 2023 10:02 Güncelleme: 01 Kasım, 2023 10:02 Kdz. Ereğli Lisesi’nin başarılı sporcuları ödüllendirildi

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısında Bedensel Engelliler Oturarak Voleybol Yıldızlar ve Gençler Türkiye Şampiyonasında 2. olarak ilçemizi gururlandıran Kdz.Ereğli Lisesi sporcuları altınla ödüllendirildi.

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Kasım ayı meclis toplantısının ilk oturumu AKM Nikah Salonu’nda Belediye Başkanı Halil Posbıyık başkanlığında yapıldı.

Gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce Belediye Başkanı Halil Posbıyık, mecliste grubu bulunan partilerin ortak teklifiyle Bedensel Engelliler Oturarak Voleybol Yıldızlar ve Gençler Türkiye Şampiyonasında 2. olarak ilçemizi gururlandıran Kdz.Ereğli Lisesi sporcularını yarım cumhuriyet altını ile ödüllendirdiklerini belirtti.

Kürsüye davet edilen sporcular ve teknik heyete altınlarını Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve siyasi partilerin grup temsilcileri takdim etti.

Ayrıca, Dünya Doğal Vücut Geliştirme Federasyonu’nun (WNBF), Ukrayna’da düzenlemiş olduğu yarışmada tüm sikletlerin şampiyonlarını eleyerek; ‘Şampiyonlar Şampiyonu’ (Overal) unvanına sahip olan ve Amerika’da yapılacak Dünya Şampiyonası’na katılacak olan Ereğlili Ömer Faruk Darçın’ın ödüllendirilmesi meclis gündemine alındı.

 

Yorum Ekle