SON DAKİKA

Kdz. Ereğli, İzmir Turizm Fuarında Tanıtılıyor

Kdz. Ereğli, İzmir Turizm Fuarında Tanıtılıyor 09 Aralık, 2023 08:04 Güncelleme: 09 Aralık, 2023 08:04 Kdz. Ereğli, İzmir Turizm Fuarında Tanıtılıyor

17. TTI İzmir Uluslararası turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’nde Kdz. Ereğli Belediyesi ve Kadın Gücü Kooperatifi, Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) öncülüğünde Kdz. Ereğli’yi tanıtıyor.

Türkiye’nin en büyük turizm fuarı olan 17. TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi, fuarizmir’de başladı.

Kdz. Ereğli Belediyesi ve Kadın Gücü Kooperatifi, Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) öncülüğündefuardaki yerini alarak Kdz. Ereğli’yi tanıtıyor.

Fuar merkezinin A holü 108 nolu bölümünde Kdz. Ereğli Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personeli ile Kadın Gücü Kooperatifi temsilcileri, Kdz. Ereğli’ye özgü yöresel ürünleri sergiliyor, kentin kültürünü ve doğal güzelliklerini tanıtıyor. Fuar katılımcılarına Kadın Gücü Kooperatifi gözleme, erişte, acuka başta olmak üzere kendi el ürünlerini, Özel kalem Müdürlüğü ise fındık ve Osmanlı çileği reçeli ikramında bulunuyor. Ayrıca fuara gelen gençlere ve çocuklara Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın boyama kitapları hediye ediliyor.

Fuarın kapıları, Cumartesi günü akşamına kadar ziyaretçilere açık olacak.

Yorum Ekle