SON DAKİKA

Kdz. Ereğli Belediyespor’da Milli Gurur

Parvolley Milli Takımı Avrupa Üçüncüsü Oldu 28 Eylül, 2021 09:23 Güncelleme: 28 Eylül, 2021 09:23 Kdz. Ereğli Belediyespor’da Milli Gurur

İtalya'nın Campobasso Şehrinde ilk defa düzenlenen Paravolley Uluslar Gümüş Ligi’ne katılan Türkiye milli takımı Bronz madalya kazandı. Milli takımı Ereğli Belediyespor Başantrenör Adem Çelik çalıştırırken, kadroda Ereğli Belediyespor forması giyen Tarkan Atik, Oytun Çalkap, Mehmet Yılmaz ve Yahya Çolak yer aldı.

 

İtalya'nın Campobasso şehrinde ilk defa düzenlenen Paravolley Uluslar Gümüş Ligini üçüncü olarak tamamladı.

BAŞ ANTRENÖR EREĞLİLİ

Türkiye milli takımını Ereğli Belediyespor’lu Başantrenör Adem Çelik çalıştırırken, kadroda Ereğli Belediyespor forması giyen Tarkan Atik, Oytun Çalkap, Mehmet Yılmaz ve Yahya Çolak yer aldı. Diğer Milli takım sporcumuz Onur Yıldırım cezalı olduğu için İtalya kadrosunda yer alamadı.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Kdz. Ereğli Belediyespor As Başkanı ve Mili takım sporcusu Tarkan Atik, yaptığı açıklamada “Milli takımımızda kentimizi dört sporcu ve baş antrenör olarak temsil ettik. Şampiyonada bronz madalya kazandık. Belediye ve Kulüp Başkanımız Halil Posbıyık’a ve bütün yönetim kuruluna ve Ereğli halkına bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.”dedi.

GURURLUYUZ

Milli Takım Başantrenörü Adem Çelik de yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Paravolley Milli Takım Başantrenörü olarak ay yıldızlı bayrağımızı temsil etmekten büyük onur duyuyorum. Ereğli Belediyespor Paravoley takımından da sporcularımız kadroda yer alıyor. Hem kentimizi hem ülkemizi bundan sonraki turnuvalarda da en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bunun için çok çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Yorum Ekle