SON DAKİKA

Kdz. Ereğli Belediyesi’nde bayramlaşmaya yoğun ilgi

Kdz. Ereğli Belediyesi’nde bayramlaşmaya yoğun ilgi 10 Nisan, 2024 16:58 Güncelleme: 10 Nisan, 2024 16:59 Kdz. Ereğli Belediyesi’nde bayramlaşmaya yoğun ilgi

BAŞKAN POSBIYIK: HEMŞEHRİLERİME SAĞLIK VE SIHHAT İÇİNDE İYİ BAYRAMLAR DİLİYORUM

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, Ramazan Bayramı’nın ilk günü belediyede düzenlenen bayramlaşma programında, siyasiler, belediye çalışanları, STK temsilcileri ve halkla bayramlaştı.

Kdz. Ereğli Belediyesi’nde geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreni Ramazan Bayramı’nın ilk günü Başkan Halil Posbıyık’ın makamında gerçekleşti.

Başkan Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, belediyede çalışan personel, zabıta, itfaiye, birim müdürlükleri ve personeli, gazeteciler ve misafirleriyle tek tek bayramlaştı, birlikte sohbet etti.

Bayramlaşma programına, CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul, CHP İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu ve yöneticiler, CHP Belediye Meclis Üyeleri, İyi Parti Meclis Üyeleri Evrim Balbaloğlu ve Serkan Günaydın, STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar da katıldı.

Belediye Başkan Yardımcıları ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu bayramlaşma töreninde, Başkan Posbıyık katılımcıların ve Ereğli halkının bayramını kutladı. 

“BİRLİKTE GÜZEL HİZMERLER YAPACAĞIZ”

Ülkenin zor koşullardan geçtiğini ve birlik ve beraberlik içinde olunması gerektiğini söyleyen Başkan Posbıyık; şunları söyledi:

“Meclis üyelerimiz, muhtarlarımız, STK temsilcilerimiz, değerli hemşehrilerimiz aramazda. Allah sağlık sıhhat içerisinde nice bayramlara erişmeyi hep birlikte nasip etsin. Ereğli’de birlik beraberlik havası içinde Ereğli’ye hizmet etmeyi nasip etsin. Bir çivi çakmak dahi Ereğli için önemli. Özellikle içinde bulunduğumuz zor şartlarda, büyük ekonomik sıkıntıların olduğu, darboğazlardan geçtiğimiz dönemde, ülkece zorlukların yaşandığı, uluslararası problemlerin çoğaldığı bir ortamda hep birlik beraberlik içerisinde olmak lazım. Biz hepimiz yerel yöneticiyiz. Politikacılar siyasetini yapsın. Milletvekilleri, partililer yapsın. Mutlaka her birimizin bir partisi var, bundan da mutluluk duyuyoruz ama biz yerel yöneticileriz. Yerelde siyaset olmaması gerektiğine inanıyorum. Allah’a şükür yerel seçimleri suhulet içerisinde tamamladık. O bakımdan çok mutlu olduk. Her hangi bir hadise olmadan, sıkıntı yaratmadan Ereğli’de seçimleri tamamlamak güzel bir işaret fişeğiydi. İnşallah bu yaygınlaşır. A, B, C, partisi ayırmadan Ereğli’ye taş üzerine taş koymak için hep beraber elimizden geleni yapmak durumundayız. Hepinize ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin ve tüm hemşehrilerimin bayramını kutluyorum.”

Yorum Ekle