SON DAKİKA

Karaarslan'dan Mustafa Aydın'a ziyaret...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan aday adayı Emrah Karaarslan aday adaylığı çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Kandilli Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ı ziyaret etti. 22 Aralık, 2023 14:28 Güncelleme: 22 Aralık, 2023 14:28 Karaarslan'dan Mustafa Aydın'a ziyaret...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan aday adayı Emrah Karaarslan aday adaylığı çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Kandilli Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ı ziyaret etti.

31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçiminde CHP’den Kdz. Ereğli Belediye Başkan aday adayı olan Emrah Karaarslan çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Pazar ve esnaf ziyaretlerinin ardından STK, oda ve derneklere ziyaretler düzenleyen Karaarslan Kandilli Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Aydın’a ziyarette bulundu. Ziyarette aday adaylığına ilişkin açıklamalarda bulunan Karaarslan, Başkan Aydın ile Ereğli ve Kandilli'nin turizm potansiyeli üzerine fikir alışverişinde bulundu. Karaarslan kendilerini en iyi şekilde ağırladığı için ve gösterdiği ilgi, alaka için Başkan Aydın'a teşekkür etti. Başkan Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Karaarslan'a çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Ekle