SON DAKİKA

Karaarslan’dan BATİYAC’a ziyaret

CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan aday adayı Emrah Karaarslan eşi Safiye Karaarslan ile birlikte Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyetini ziyaret etti. 01 Aralık, 2023 21:19 Güncelleme: 01 Aralık, 2023 21:19 Karaarslan’dan BATİYAC’a ziyaret

CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan aday adayı Emrah Karaarslan eşi Safiye Karaarslan ile birlikte Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyetini ziyaret etti.

CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan aday adayı Emrah Karaarslan eşi Safiye Karaarslan ile birlikte Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyetini ziyaret ederek fikir iştişaresinde bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan Cemiyet Başkanı Sina Çıladır, medeni cesaretinden ötürü tebrik ettiği Karaarslan’a başarılar diledi.

Ardından söz alan Karaarslan,  “Gençliğimiz ve enerjimizle yola çıktık. Bu şehrin sorunlarını ve çözümlerini çok iyi biliyorum. Eğer partim bizlere bu kutsal görevi tevdi ederse, gövdemi taşın altına koymaya hazırım. Ereğli’nin yerlisi olarak, Ereğli’nin refahı için mücadele edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın”,dedi..

Yaklaşık 1 saat süren samimi sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekildi..

Yorum Ekle