SON DAKİKA

Kadın futbol süper ligi başlıyor

Kadın futbol süper ligi başlıyor 15 Aralık, 2021 14:02 Güncelleme: 15 Aralık, 2021 14:02 Kadın futbol süper ligi başlıyor

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor 18 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 12.00’de deplasmanda 1207 Antalyaspor Kulübü ile mücadele edecek. 

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde 18 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 12.00’de deplasmanda 1207 Antalyaspor Kulübü ile mücadele edecek olan Kdz. Ereğli Belediyespor, maçın hazırlıklarını sürdürüyor. 

Ligin en genç kadrosuna sahip olan Kdz. Ereğli Beldiyespor’da hedef, deplasmandan galibiyetle dönerek lige üç puan ile başlamak. 

LİGE GALİBİYETLE BAŞLAMAK İSTİYORUZ

Kadın Takımı Antrenörü Faruk Varlık, sezona iyi hazırlandıklarını belirterek şunları söyledi: Ciddi bir sakatlığımız yok. Tam kadro olarak gidiyoruz Antalya’ya. Kandilli kampından itibaren son bir aydır performansımız iyi takım olgusunu ortaya koyuyoruz. Hazırlık maçlarımızdaki performansımızı Antalya maçında da gösterirsek 3 puanla dönmek istiyoruz. Onlar da 5 yabancı oyuncu ile takımı takviye etmişler. İyi takımız, mücadele ediyoruz. 18-19 yaş grubuyla mücadele ediyoruz. Başkanımıza ve taraftarlarımıza, galip gelerek 3 puan hediye etmek istiyoruz.” 

LİGİN EN GENÇ TAKIMIYIZ

KADRONUN YÜZDE SEKSENİ EREĞLİLİ

Kdz. Ereğli Belediyespor As Başkanı Sertan Kuzu da yaptığı açıklamada ligin en genç kadrosuna sahip olduklarını belirterek, “Elimizden gelen çalışmayı yaptık. Yaklaşık 3 aydır takımımızla birlikteyiz, başkanımız, yönetimimiz elimizden gayreti gösterdi. Belediye Başkanımızın desteği ile eksiklerimizi tamamladık. Yüzde sekseni Ereğlili olan 18-21 yaş arası genç bir kadromuz var. Hedefimiz galip gelmek. Rakiplerimiz zorlu. Antalya’ya gidip gerekli mücadeleyi ortaya koyacağız, güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Yorum Ekle