SON DAKİKA

İsmail Deniz, Sizden Biri Dürüst, Çalışkan, Başarılı...

Kdz. Ereğli Yaraşlı Yörük Köyü Muhtar adayı İsmail Deniz, "Bu dönem beni tercih edin, kazandığım takdirde hız kesmeden köyümüz için en iyi şekilde çalışacağıma söz veriyorum" Dedi... 21 Ocak, 2024 15:08 Güncelleme: 21 Ocak, 2024 15:13 İsmail Deniz, Sizden Biri Dürüst, Çalışkan, Başarılı...

Kdz. Ereğli Yaraşlı Yörük Köyü Muhtar adayı İsmail Deniz, "Bu dönem  beni tercih edin, kazandığım takdirde hız kesmeden köyümüz için en iyi şekilde çalışacağıma  söz veriyorum" Dedi.

Deniz, muhtarlığa aday olmasının sebeplerini anlattı ve açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Saygıdeğer Yaraşlı Yörük Köyü Sakinleri,

Ben, İsmail Deniz, sizlerin taleplerini dikkate alarak, mahallemizi daha yaşanabilir ve güzel bir yer haline getirmek için Yaraşlı Yörük Köyü Muhtarlığı için adayım.

Köyümüzde birlikte daha güçlü bir gelecek inşa etmek, sorunlara çözüm bulmak ve birbirimize daha yakın olmak için buradayım. Şeffaf, adil, ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile Yaraşlı Yörük Köyünü daha da geliştireceğimizi taahhüt ediyorum.

Vizyonumuz şu temel prensipleri içermektedir:

1. Köy Dayanışması: Köyümüzün daha güvenli ve dayanışma içinde bir yer haline getireceğiz. Komşuluk ilişkilerini güçlendirecek projeler ve etkinlikler düzenleyerek birbirimize daha yakın olacağız.

2. Altyapı ve Temizlik: Köyümüzün altyapısını güçlendirecek, temizlik ve çevre düzenlemesi konularında daha etkin çözümler üreteceğiz. Sizlerin talepleri doğrultusunda projeler geliştirerek yaşam kalitemizi artırmayı hedefliyoruz.

3. Gençler ve Eğitim: Gençlerimizi destekleyerek, onlara daha iyi bir gelecek sunmak için eğitim ve kültür projelerine ağırlık vereceğiz. Köyümüzün geleceği için gençlerimizi güçlendirecek adımlar atacağız.

4. Katılımcılık ve İletişim: Köy sakinlerimizin görüşlerine değer verecek, kararları birlikte alacak ve herkesin köyde yönetimine katılmasını teşvik edeceğiz.

Sizlerle birlikte, Yaraşlı Yörük Köyünü daha da güzelleştirecek, dayanışmayı artıracak ve herkesin gurur duyacağı bir köy haline getireceğiz. Sizden desteklerinizi bekliyorum.


              Saygılarımla,

               İsmail Deniz

Yaraşlı Yörük Köyü Muhtar Adayı

Yorumlar
H
Hüseyin binci5 ay önce

Kardeşim ben o köyde oturmuyorum ama senin bu işleri yapacağına çok eminim her şeyin en iyisini yaparsın hayırlı uğurlu olsun

D
Deniz emiralan5 ay önce

Yardımsever hoşgörülü merhamet sahibi kardeşimiz çıktığın bu yolda başarılarını olacağına eminim rabbim gönlüne göre versin desteklerimiz seninle

Y
Yaraşlı Gençlik5 ay önce

Hayırlı uğurlu olsun. Yaraşlı Gençlik olarak tam kadro seninleyiz.

Yorum Ekle
Etiketler