SON DAKİKA

İl Merkezi ve Ereğli'de Operasyon...

İl Merkezi ve Ereğli'de Operasyon... 29 Ocak, 2024 15:52 Güncelleme: 29 Ocak, 2024 15:52 İl Merkezi ve Ereğli'de Operasyon...

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü 24.01.2024 ve 29.01.2024 tarihlerinde İl Merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesini kapsayacak şekilde operasyon gerçekleştirdi. 

Narkotik operasyonu kapsamında B.T, A.T, N.K, F.U, M.A, M.M, E.A, D.T, E.E, F.Y ve G.D isimli (11) şüpheli yakalandı. Operasyonda ölümcül etkiye sahip (611) gram uyuşturucu madde ele geçirildi. D.T, E.E, F.Y ve G.D isimli şüpheliler Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldıktan sonra serbest bırakıldı, B.T, A.T, N.K, F.U, M.A, M.M ve E.A isimli şüpheliler ise Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak suçundan gözaltına alındı. 

Yakalanan (7) şüpheli Zonguldak ve Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcılıklarına sevk edildi. B.T, A.T, N.K, M.A ve M.M isimli şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest kalırken, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yaptığı tespit edilen F.U ve G.D isimli şüpheliler ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Yorum Ekle
Etiketler