SON DAKİKA

GÜLÜÇ VE KANDİLLİ'DE GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Gülüç ve Kandilli Belde Belediye Başkan Aday Adaylarıyla kaynaşma ve tanıtım toplantısı düzenledi. 04 Aralık, 2013 11:44 Güncelleme: 04 Aralık, 2013 11:44 GÜLÜÇ VE KANDİLLİ'DE GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Gülüç ve Kandilli Belde Belediye Başkan Aday Adaylarıyla kaynaşma ve tanıtım toplantısı düzenledi.

AK Parti Gülüç Belde Başkanlığı tarafından  düzenlenen toplantıda, Gülüç Belediye Başkanlığı için aday adayı olan 7 kişiyle kaynaşma ve tanıtım toplantısı yapıldı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, İl Başkanı Hamdi Uçar ve il yönetim kurulu üyeleri, Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör,  Gülüç Belde Başkanı Hasan Polat ve belde yöneticileri ile aday yakınlarının katıldığı toplantıda, Belediye Bakanlığı için Aday Adayı olan Seydi Demirtaş, Ahmet Uçar, Baki Çakır, Cemil Kibar, Ayhan Taşdelen, İsmail Yılmaz ve İsmail Tak, birer konuşma yaparak kendilerini tanıttılar.

 

UÇAR: AYDIN GÜNGÖR BAŞARIYLA BİZİ TEMSİL ETTİ

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar da, Gülüç Belediye Başkan aday adaylarına bazı tavsiyelerde bulunarak; “Bu tür etkinlik ve programlar birliğimizin beraberliğimizin pekişmesi adına çok önemli. Siyasette iddialı olmak çok önemli. Heyecanlı, dinamik, enerjik  olmak başarının yarısıdır, diğeri de sabırlı olmaktır. Siyasette sabır çok önemlidir. Bu süreçte bir aday olacaktır. Diğer aday adaylarımızın küsmeden, sabrederek bu davaya hizmet etmesi, hem kendini büyütür hem de teşkilatı büyütür. Gülüç’te Aydın abi yıllardır hizmet etti, çok nazik, çok kibar, çok beyefendi bir insan olarak tanıyor ve biliyorum. Kendisinede çok saygı duyuyorum, kendisiyle çok güzel günlerimiz oldu, güzel başarılara imzalar attık, bundan sonraki süreçte de kendisinin tecrübesinden, bilgisinden birikiminden faydalanacağız. İnşallah Belediye Başkan Adayımız da Aydın abimizle diyalog içerisinde olacak, istişare içerisinde olacak"dedi

 

“EREĞLİ’SİZ BU CİVAR TOPAL KALIYOR’

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan da aday adayları ve partililere, AK Parti’nin yurt dışı performansıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Belde Belediye Başkanlıkları ve Ereğli Belediye Başkanlığını kazanmaları gerektiğini söyleyen Candan, şunları söyledi; “Bu 7 arkadaşımızın, dostumuzun, kardeşimizin, arasında gerçekte hiçbir kalite farkı yok. Ama bir tanesiyle yola gitmek zorundayız. Şu manaya gelmemeli. Biri açıklandıktan sonra diğerleri kötüydü de onun için iyisini seçtik manasında değil. Bir çok kriter var, bu bir çok kriterin içerisinde belki burada seçimi alabilmek için bir tek nüans farkı olduğu için o arkadaşımızla yola devam etme kararı alınmıştır, sebep budur.  Adayımız açıklandıktan sonra bütün arkadaşlarımızın kenetlenerek, hep beraber, Gülüç’ü yeniden AK Parti’ye kazandırmalıyız. Buda yetmez hep beraber Ereğli’yi almalıyız. Ereğli’yi almak artık bizim için bir borç haline gelmiştir. Çünkü Ereğli’siz bu civar biraz topal kalıyor. Bunun acısını hepimiz hep beraber çekiyoruz. Bu 7 arkadaşımızın hepsine tek tek başarılar diliyorum. Benim bu süreçte tanıdığım Aydın başkanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Beyefendiliğiyle saygı duyduğum bir büyüğüm, bir abim diyeyim, hakikaten benim için çok büyük bir şans kendisini tanımış olmam. Milletvekilliğimin geçen 2,5 senesi içerisinde ben kendisi ile her görüştüğümde birazcık daha derinden tanıma fırsatı buluyorum. Keşke çok daha öncesinden tanısaydım diyorum ve gerçekten de istifade edebileceğimiz bir abimiz. Gülüç’e yaptığı hizmetlerinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum.”

 

KANDİLLİ'DE ADAY ADAYLARI TANITIMI YAPILDI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, İl Başkanı Hamdi Uçar, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Gökçeler Belediye Başkanı Bekir Çolak ve Kandilli Belde teşkilatı ile Kandilli’de partinin aday adaylarının tanıtım toplantısına katıldı. Türkiye Taşkömürleri Kurumu Kandilli Misafirhanesinde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında Kandilli Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulunan Mustafa Güldalı, Yusuf Uzun, Tuncay Aydın, Şenol Yıldız ve Bekir Çolak birer konuşma yaparak adaylıklarını değerlendirdiler. Diğer aday Resul Altıntaş şehir dışında olduğu için toplantıya katılamadı.

Aday adaylarının tanıtımının ardından konuşan Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek olduğunu belirterek, “Kandilli beldemizi de Ak Partili belediyeler arasında görmekten büyük mutluluk duyacağız. Hep birlikte beldemize neler yapabilirsek bunun çalışmasını ortaya koyacağız. Yıllardır tamamlanamayan Kandilli-Ereğli arasındaki yol güzergahı ile ilgili seçim dönemimde verdiğim sözlerden bir tanesiydi. Seçimlerin hemen ardından bu bölgede çalışmalar başladı ve yıllardır tamamlanamayan yol hizmete girdi. Gökçeler ve Kandilli Belediyeleri birleştiğinden buradaki belediyenin önemi daha da ortaya çıkacak. İnşallah küsmeden partimize daha fazla sahip çıkarak bu önemli yolda birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Gülüç ve Kandilli’de gerçekleştirilen aday tanıtım toplantılarının ardından AK Parti heyetiyle Aday Adayları arasında, bölgeyle ilgili yapılacak çalışmalar shakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

Yorum Ekle