SON DAKİKA

GAZİLER SENDİKADAYDI

Muharip Gaziler Derneği Karadeniz Ereğli Şube yönetiminin, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ettiği bildirildi. 09 Ocak, 2014 14:32 Güncelleme: 09 Ocak, 2014 14:32 GAZİLER SENDİKADAYDI

Muharip Gaziler Derneği Karadeniz Ereğli Şube yönetiminin, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ettiği bildirildi.
Sendikanın, “turkmetalkdzeregli.org” isimli resmi internet sitesinde yer alan habere göre, dernek başkanı Temel Şahin, ziyaretin nezaket amaçlı olduğunu belirtti. Türk Metal’in ilçede bir çok akitvitede bulunduğunu ifade eden Şahin, şunları kaydetti:
“Türk Metal Sendikası bölgenin en güçlü sivil toplum kuruluşudur. Şubenimiz ilçemizde sağlık, eğitim, sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunudğunu biliyoruz. Aynı zamanda bu tür aktivitelere destek de oluyorzunuz. Bu konuda dernek olarak sizleri takdir ediyoruz.”
Odabaş ise Gazilerin, gönüllerinde ayrı yeri olduğunu savunarak, “sizlerin varlığını her fırsatta hissediyoruz. Bu da bize ayrı bir onur ve gurur veriyor. Bizlere düşen bir görev olduğunda, imkanlar ölçüsünde yerine getireceğimizden endişeniz olmasın” diye konuştu.
Gaziler Derneği yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Gazilerin ilçede yaşadıkları sorunlar ve sıkıntılar üzerinde görüş alış, verişinde bulunuldu.

 

Yorum Ekle