SON DAKİKA

Evinde ölü bulunmuştu… Son görüntüleri ortaya çıktı…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde arkadaşının ulaşamadığı F.K. evinde ölü bulundu. F.K.'nin son görüntüleri ortaya çıktı. 17 Mayıs, 2023 14:47 Güncelleme: 17 Mayıs, 2023 14:47 Evinde ölü bulunmuştu… Son görüntüleri ortaya çıktı…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde arkadaşının ulaşamadığı F.K. evinde ölü bulundu. F.K.'nin son görüntüleri ortaya çıktı.
Olay, 14 Mayıs gecesi saat 03.47 sularında meydana geldi. İddiaya göre,54 yaşındaki F.K.’nın arkadaşları kendisine ulaşamayınca durumu 112 Acil Çağrı merkezine haber verdi. F.K.’nın evine gelen ekipleri kapıyı açan olmayınca Cumhuriyet Savcısının izniyle kapıyı açtı. Sağlık ekiplerinin F.K.’ya yaptıkları müdahalenin ardından hayatını kaybettiği öğrenildi. F.K.’nın ölümünün şüpheli olması nedeniyle cansız bedeni otopsisi yapılmak üzere adli tıpa gönderildi.
SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI…
Evinde ölü bulunan F.K. nın son görüntüleri ortaya çıktı. İddiaya göre uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi M.C.Y. ile asansöre binan F.K. nın, M.C.Y. ile şakalaştığı görülüyor. M.C.Y. de sosyal medya hesabında F.K. ile birlikte fotoğrafını yayınladığı görüldü.
SIZDIĞINI ZANNETMİŞ…
F.K. ile eve gelen ve yaşana ilişkinin ardından fotoğrafı çeken M.C.Y., F.K. nın sızdığını zannettiğini ve evden ayrıldığını söylediği öğrenildi. F.K. nın adli tıpta yapılan otopsisinde ise ölümünün normal olduğunun belirlendiği öğrenildi.

Yorum Ekle