SON DAKİKA

Ereğli’de operasyon düzenlendi: 4 kişi tutuklandı

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü 13.12.2023 tarihinde İl Merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesinde hakkında Narkotik suçlarından yakalama emri bulunan şahıslara yönelik operasyon gerçekleştirdi. 14 Aralık, 2023 14:40 Güncelleme: 14 Aralık, 2023 14:40 Ereğli’de operasyon düzenlendi: 4 kişi tutuklandı

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü İl Merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesinde hakkında Narkotik suçlarından yakalama emri bulunan şahıslara yönelik operasyon gerçekleştirdi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Kdz. Ereğli Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri tarafından hakkında Narkotik suçlarından yakalama emri bulunan U.K, M.S.T, A.U, M.Y ve F.B isimli (5) şüpheli yakalandı. Yapılan operasyonlar neticesinde ölümcül etkiye sahip 161 gram uyuşturucu madde, 1 adet hassas terazi, 1 adet uyuşturucu öğütme aparatı ve 1 adet silah ele geçirildi. U.K ve M.S.T isimli şüpheliler Zonguldak Adliyesine, A.U, M.Y ve F.B isimli şüpheliler Kdz. Ereğli Adliyesine sevk edildi, 13.12.2023 tarihinde mahkeme tarafından F.B isimli şüpheli serbest bırakılmış, U.K, M.S.T, A.U ve M.Y isimli şüpheliler ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum Ekle