SON DAKİKA

Emniyet Müdürü Aktaş’tan, Polis Emekliler Derneği’ne ziyaret

Türk Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Zonguldak Şube Başkanlığı’nı ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, dernek başkanı Hayrettin Gezer ve üyelerle tek tek sohbet etti 15 Aralık, 2021 09:32 Güncelleme: 15 Aralık, 2021 09:32 Emniyet Müdürü Aktaş’tan, Polis Emekliler Derneği’ne ziyaret

 Türk Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Zonguldak Şube Başkanlığı yeni yerinde, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ı ağırladı.

14 Aralık Salı, saat 13.00’da gerçekleştirilen ziyarette, derneğin Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Gezer, emekli polis ve bekçiler ile onursal üyeler Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Zonguldak İl Temsilcisi, aynı zamanda Damar ve Minber67 gazetelerinin imtiyaz sahibi İ. Necati Günay, Alaplı Gazeteciler Derneği (AGD) Başkanı - Posta67 gazetesi imtiyaz sahibi Doğan Bostancı’da yer aldı.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette, Emniyet Müdürü Aktaş, üyeleri tek tek tanıyarak, sohbet etti ve; “Aranızda bulunmaktan çok mutluyum. Türk polisi armasını senelerce şerefle taşıdınız. Dernekle alakalı herhangi bir problem olunca da başkan Hayrettin bey aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz” dedi.

Diğer yandan, Emniyet Müdürü Aktaş, 6 ay önce apandisit ameliyatı geçiren KGK İl Temsilcisi gazeteci Necati Günay’a da teşekkür olsun temennisinde bulunarak, sıhhatini sordu.

Zonguldak Polis Emeklileri Derneği Başkanı Gezer, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’a plaket ile Polis Emeklileri Derneği Genel Merkezi’nin logolu flamasını takdim etti.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

GEZER: EMNİYET MÜDÜRÜMÜZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Dernekle ilgili bilgiler vererek, samimi ortamda geçen ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Türk Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hayrettin Gezer, şunları kaydetti:

“Derneğimiz eski bir dernektir. Zonguldak şubesi 1987’de kurulmuştur. 1970’de, ‘kamu yararı’ unvanını almış,1973’te de ‘Türkiye’ unvanını alarak, Türkiye Kamu Yararına Çalışan Polis Emeklileri Derneği olmuştur. Günümüzde 45 il de faaliyetlerimiz mevcut. Zonguldak şubesinin 73 hasbi, 78’de fahri üyesi var. Genel merkezimiz ve Zonguldak şubesi imkanlar dahilinde öğrencilere burs veriyor.

Derneğimizi ziyarette bulunan İl Emniyet Müdürümüz sayın Fahri Aktaş’a şahsım ve derneğim olarak bizleri onurlandırarak buraya kadar gelip, bizi mutlu etti. Her birimizle sohbet edip, derneğimizle ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Derneğimizin her zaman yanında olduğunu, derneğimizle ilgili herhangi bir problem olduğunda direkt kendisini aramamı, yardımcı olacağı beyanında bulundu. Güzel bir iletişim oldu.

Şahsım ve şubem adına sayın İl Emniyet Müdürümüz Fahri Aktaş’a şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca, şubemizin onursal üyeleri; Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Bostancı ile Küresel Gazeteciler Konseyi Zonguldak İl Başkanı Necati Günay’a’ da sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

Yorum Ekle