SON DAKİKA

Dikmen, sizleri cumartesi günü halk gününü bekliyor

Dikmen, sizleri cumartesi günü halk gününü bekliyor 15 Kasım, 2023 16:53 Güncelleme: 15 Kasım, 2023 16:53 Dikmen, sizleri cumartesi günü halk gününü bekliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen’in yazılı basın açıklaması yayınladı.

Dikmen açıklamasında şu ifadelere yer verdi
Bildiğiniz gibi Ekim ayı başı itibarıyla, aday adaylığımı açıkladıktan hemen sonra çalışmalarımı ve ilçe genelindeki meslek odaları ile sivil toplum örgütlerine ziyaretlerimi başlattım.
Bu ziyaretlerim kapsamında yaklaşık kırk gündür Karadeniz Ereğli iş dünyasına ve sivil toplum yaşamına yön veren bu meslek odalarının ve sivil toplum kuruluşlarının değerli başkan ve yöneticileri ile kentimizi, sorunlarımızı ve beklentilerimizi konuşma şansına sahip oldum. Her bir ziyaretimde, bu değerli insanlardan fikir edinebilme ve belediye başkanı olduğum takdirde hayata geçirmeyi düşündüğüm projeleri güçlendirme olanağı da elde ettim. Beni misafirperverlik ile ağırlayan başkan ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum.
Aynı süreç içinde, kent merkezimiz başta olmak üzere ticari yaşamlarını sürdüren esnaflarımızı da ziyaret ediyorum. Her bir esnafımız ile Karadeniz Ereğli’nin geleceğini konuşmak, ortadaki sorunlara onlarla birlikte çözüm bulabilme noktasında fikir üretmek bana ayrı bir feyiz veriyor.
Cumhuriyet Halk Parti’mizin Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı açıklandığı güne kadar da bu çalışma ve ziyaretlerimi sürdüreceğimi tekraren belirtmek isterim.
Bundan sonraki zamanı da ilçemize bağlı mahallelerde, vatandaşlarımızın belirli zaman dilimlerinde bir araya geldikleri kahvehanelerde ve kafeteryalarda halk toplantıları gerçekleştirerek değerlendireceğim. Aynı topraklar üzerinde yaşadığımız her insanımıza dokunmaya, gelecekle ilgili kendilerinin fikirlerini almaya, amaç ve hedeflerimi onlara anlatmaya çalışacağım.
Diğer yandan 18 Kasım 2023 gününden başlayarak her cumartesi günü, Bozkuş Pasajı 3. katta bulunan çalışma ofisimde vatandaşlarımla bir araya gelmek için halk günleri düzenleyeceğim. Cumartesi günleri 13.00-17.00 saatleri arasındaki zaman dilimini vatandaşlarımızı dinleyerek ve onlarla fikir alışverişi yaparak değerlendireceğim.
Sizlerin aracılığı ile Karadeniz Ereğlili hemşehrilerimle bu düşüncemi paylaşıyor, cumartesi günleri siz kıymetli vatandaşlarımla buluşmayı sabırsızlıkla beklediğimi ifade etmek istiyorum.”

Muhittin DİKMEN
CHP Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı

Yorum Ekle