SON DAKİKA

Dikmen: Her birinizi yürekten kutluyorum.

2024 Yerel Seçimleri öncesi aday adaylığı sürecindeki ziyaret ve çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Karadeniz Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti. 07 Kasım, 2023 15:28 Güncelleme: 07 Kasım, 2023 15:28 Dikmen: Her birinizi yürekten kutluyorum.

2024 Yerel Seçimleri öncesi aday adaylığı sürecindeki ziyaret ve çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Karadeniz Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti.
Her yıl 2-8 Kasım tarihleri arasında kutlanan LÖSEV Haftası dolayısıyla vakıf yöneticilerine ziyaret gerçekleştiren Dikmen’i Şube Başkanı ve aynı zamanda Karadeniz Ereğli Belediye Meclis Üyesi Tarkan Atik, eşi Gülhan Atik, LÖSEV Sosyal Hizmetler Sorumlusu Merve Kafaoğlu, Karadeniz Bölge Sorumlusu Ece Kabasakal ve yönetim kurulu üyeleri misafir etti.
Ziyaretinde LÖSEV’in çalışmaları ve LÖSEV Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliklerle ilgili bilgilendirilen Muhittin Dikmen özetle şu görüşleri sundu:
“Ülkede, özellikle de yavrularımızın yakalandıkları amansız hastalıklar karşısında mücadele edebilmesi; onların ailelerinin de bu mücadelelerde kendilerini yalnız hissetmemelerinin sağlanması için kurulan en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri de LÖSEV’dir. Ülkenin geleceğini emanet edeceğiniz evlatlarımız hepimizin ortak değeri. Onların yaşadıkları sıkıntılara karşı bir araya gelerek bu sıkıntıları ortadan kaldırmaya yönelik her mücadele ve girişim elbette büyük önem taşıyor. LÖSEV, ülke genelinde örgütlenmeye başladığı dönemde, sizlerin özverisi ile Karadeniz Ereğli’de de adından bahsettirdi. Yıllardır da lösemili çocuklarımızın ve onların ailelerinin geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlama noktasında özverili birçok çalışmaya imza atıldı. Bu gayretlerin her biri de takdir edilmesi gereken noktalardır. Her birinizi yürekten kutluyorum.”
Muhittin Dikmen ve eşi Tunay Dinçer Dikmen’e ziyaretlerinden ötürü şahsı ve yönetim kurulu adına teşekkür eden Tarkan Atik de konuklarını 8 Kasım Çarşamba günü 15.00’te Bozhane’den başlayacak korteje davet etti. Atik özetle şu düşünceleri paylaştı:
“LÖSEV olarak yıllardır ilçemizde de olumlu ve toplumun tamamından takdir gören çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızda da sivil toplumun her kesiminden destek aldığımız gibi yerel yönetimleri de her zaman yanımızda görüyoruz. Bu gayretlerimizin büyük kısmında da Muhittin Dikmen olarak sizin de görev yaptığınız siyasî parti ve sivil toplum kuruluşlarının da desteklerini almak bizleri mutlu etti. Sizin gibi değerli, Karadeniz Ereğli halkı tarafından da sevilen bir büyüğümüzün Belediye Başkan Aday Adayı olarak sorumluluk yüklenmesini de olumlu buluyoruz. Bu gayretinizin Ereğli için hayırlar getirmesi temennisi ile sizlere çıktığınız yolda başarı diliyorum.”

Yorum Ekle