SON DAKİKA

Dikmen'den Yavuzyılmaz ve Ertuğrul'a ziyaret

İki gündür Ankara’daki temaslarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen 17 Ekim Salı gününün geniş bir bölümünü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde geçirdi. 17 Ekim, 2023 16:40 Güncelleme: 17 Ekim, 2023 16:40 Dikmen'den Yavuzyılmaz ve Ertuğrul'a ziyaret

İki gündür Ankara’daki temaslarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen 17 Ekim Salı gününün geniş bir bölümünü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde geçirdi.
Partisinin TBMM grup toplantısına katılan Dikmen, genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını dinledi. Dikmen mecliste partinin bazı milletvekilleriyle görüşüp konuşma fırsatı da elde etti.
Dikmen grup toplantısının öncesinde de ilk olarak Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ile bir araya geldi. Yavuzyılmaz’ın meclisteki ofisinde gerçekleşen görüşmede Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen hedef ve amaçlarıyla ilgili görüşlerini paylaştı. Dikmen, Yavuzyılmaz’ı ziyaretinin ardından bir diğer Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğ Ertuğrul’u da ziyaret ederek kendisiyle görüş alışverişinde bulundu.
CHP Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen, eşi Tunay Dinçer Dikmen'in de yer aldığı ziyaretlerini şu cümlelerle özetledi:
“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde partimizin grup toplantısına katılıp genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu dinlemeden önce Zonguldak’ımızın iki değerli milletvekilini de çalışma odalarında ziyaret ettim. Nezaketlerinden dolayı sayın Deniz Yavuzyılmaz ve sayın Eylem Ertuğ Ertuğrul’a teşekkür ederim. Her iki değerli milletvekilimiz ile de hem ilçemizin durumunu konuşma fırsatım oldu hem de belediye başkan adaylığı mücadelemde değerli fikirlerini öğrenme şansı elde ettim. Özellikle sayın Yavuzyılmaz’ın ileride fazlasıyla istifade edeceğim kıymetli önerileri oldu. Sayın Ertuğrul da düşüncelerime hassasiyet göstererek yaklaştı. Gerek sayın Yavuzyılmaz gerekse de sayın Ertuğrul, makamlarına yakışan, ilimizi mecliste en iyi şekilde temsil eden pırıl pırıl insanlar. Her iki değerli milletvekilimle de olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Kendileriyle bundan sonraki süreçte de daha sık bir araya geleceğiz ve görüş alışverişlerimizi sürdüreceğiz.”

Yorum Ekle