SON DAKİKA

Dikmen Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

28 Eylül günü Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı olacağını kent kamuoyu ile paylaşan Cumhuriyet Halk Partili Muhittin Dikmen, 27 Kasım Pazartesi günü partisinin ilçe örgütünde resmî müracaatını yaptı. 28 Kasım, 2023 08:48 Güncelleme: 28 Kasım, 2023 08:48 Dikmen Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

28 Eylül günü Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı olacağını kent kamuoyu ile paylaşan Cumhuriyet Halk Partili Muhittin Dikmen, 27 Kasım Pazartesi günü partisinin ilçe örgütünde resmî müracaatını yaptı.
Saat 15.00 sularında parti örgütüne giden Dikmen, İlçe Sekreteri Zerrin Yılmaz’a başvuru için gerekli olan belgelerini takdim etti.
İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu başta olmak üzere çok sayıda partili tarafından misafir edilen Dikmen, aday adaylığı başvurusu ile ilgili şu açıklamada bulundu.
“Tam altmış gündür, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adaylığı yolunda çalışmalarımı sürdürürken, kamuoyunun da bilgisi olduğu üzere bu süreyi ziyaretlerle ve temaslarla değerlendirdim. Bugün de partimizin genel merkezinin genelgesi doğrultusunda gerekli işlemlerimi yaparak Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu yaptım. Öncelikle 2024 Yerel Seçimleri’nin ülkemize ve memleketimize, sonra da partimize hayırlar getirmesi dileğimi bir kez daha paylaşmak istiyorum.
Aday adaylığı başvurum için ziyaret ettiğim örgütümde bir araya geldiğim değerli ilçe başkanım sayın Ali Kocamanoğlu’na ve yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlarıma misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim.
Bu süreçte taşın altına ellerini koyarak Karadeniz Ereğli’miz için sorumluluk almak adına göreve talip olan diğer belediye başkan aday adaylarımıza, ile genel meclis ve belediye meclis üyesi aday adaylıklarını açıklayan partililerimize de başarılar diliyorum.
Kimsenin kuşku olmasın ki, bu önemli görevlere talip olan her bir CHP’linin temel amacı, kentimiz ve halkımız için önemli işler yapabilmek; Karadeniz Ereğli’mize kalıcı hizmetler bırakabilmek. Bu düşünceyle yola çıkan her bir partilimiz CHP’nin gücüne güç katacak ve şehrimizi gelecekteki güzel ve huzur dolu günlere taşıyacaktır.
Yolumuz açık olsun!”

Yorum Ekle