Kdz.Ereğli Cumhuriyet Halkevinde müzikal kurslara gençler ilgi gösteriyor06 Aralık, 2013 17:50•Güncelleme: 06 Aralık, 2013 17:50
Açıldığı günden itibaren Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle çeşitli branşlarda eğitim verilen Kdz.Ereğli Cumhuriyet Halkevinde bağlama ve gitar gibi müzikal kurslarında yaklaşık 110 öğrenciye hizmet veriliyor.
Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi vererek; Halkevindeki kurslara halkımızın talebi çok büyük . Bu bizi memnun ediyor. Belediye olarak Kepez ve çevresinden bu kurslara katılan vatandaşlarımız için ikinci halkevini kepez bölgesinde yaptık. Yakın zaman içerisinde açılışını yapacağız. Bilgisayar, Aşçılık, el nakışı, makine nakışı, İngilizce gibi kursların yanısıra Halkevinde müzikal kurslar anlamında düzenlediğimiz bağlama ve gitar kurslarına da 110 öğrencimiz katılmaktadır.