SON DAKİKA

ÇARŞI İÇİ ÜZERİ KAPATILIYOR

Kdz.Ereğli- Alaplı- Ormanlı Kuyumcular Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek Ereğli’ye yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti. 06 Şubat, 2014 17:56 Güncelleme: 06 Şubat, 2014 17:56 ÇARŞI İÇİ ÜZERİ KAPATILIYOR

Kdz. Ereğli- Alaplı- Ormanlı Kuyumcular Derneği Başkanı Ali Emir, yönetim kurulu üyeleri Aydın Yigitoğlu, Ünsal Canver, Ormanlı Kuyumcularını temsilen Ersin Aldırmaz, İsa Şentürk Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret  etti.

KUYUMCULARDAN PLAKET

Kuyumcular Derneği, Başkan Posbıyık’a Ereğli’ye yaptığı katkılardan dolayı  üzerinde ,”  Kendimizin değişimi, gelişimi ve çağdaş bir yapıya kavuşturulmasından dolayı katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılarınız devamını dileriz” yazılı plaket vererek teşekkür  etti.

ÇARŞI İÇİ ÜZERİ KAPATILIYOR

Başkan Posbıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek birlik ve beraberlik mesajları verirken   Çarşı içinin aydınlatılması ile ilgili talepte bulunan kuyumculara cevap veren Başkan Posbıyık, “Daha önce çarşı içinin üzerinin kapatılması ile ilgili demo çalışma yapmıştık.  Şimdi çarşı içinin üzerinin kapatılması için ihalemizi yaptık.  Resmi prosedürler tamamlandıktan sonra kapama ve aydınlatma çalışmalarına başlayacağız”dedi.

 

Yorum Ekle