SON DAKİKA

Bozkurt: "2023 yılında yine açık ara birinci olacağız"

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından dayanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenlendi. Programda konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, “Kdz. Ereğli’yi AK Belediyecilik ile buluşturup, halkımızı hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız” dedi. 26 Eylül, 2021 13:06 Güncelleme: 26 Eylül, 2021 13:06 Bozkurt: "2023 yılında yine açık ara birinci olacağız"

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından dayanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenlendi. Programda konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, “Kdz. Ereğli’yi AK Belediyecilik ile buluşturup, halkımızı hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız” dedi.

KATILIM YOĞUN OLDU

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen dayanışma ve kaynaşma kahvaltısı, Anadolu Otel’de gerçekleştirildi. AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt’un ev sahipliğinde düzenlenen programa, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar,  Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak önceki dönem milletvekilleri Fazlı Erdoğan, Faruk Çaturoğlu ve Hüseyin Özbakır, AK Parti Kdz. Ereğli Kurucu İlçe Başkanı Muhammet Köse, AK Parti ilçe ve belde başkanları, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, AK Parti önceki dönem ilçe başkanları, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri, Kdz. Ereğli önceki dönem Belediye Başkanlarından Murat Sesli, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile partililer katıldı.

“İÇ VE DIŞ TEHDİTLERİN ÜSTESİNDEN GELİYORUZ”

Programda açılış konuşmasını yapan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, AK Parti’nin girdiği her seçimden başarı ile çıktığına vurgu yaparak; bu başarıların asıl mimarlarının belde ve köylerde çalışan dava arkadaşları olduğunu söyledi.

Bozkurt açıklamasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın feraseti ve cesur duruşu ile hem partimiz hem de ülkemiz, önümüze çıkan iç ve dış tehditlerin üstesinden gelmiştir. Cumhurbaşkanımız, sadece ülkemizde değil dünya mazlumlarına da her platformda sahip çıkarak dünya lideri olmuştur.

BAŞARILARIMIZIN ALTINDA BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ YATIYOR

Türkiye’nin itibarı ve gücü son 19 yılda kat be kat artmıştır. Herkesin derdi ile dertlenen, özgürlükleri genişleten, ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal yaşama, ekonomiden dış politikaya ve teknolojik alandaki başarılı çalışmalar ile AK Parti girdiği her seçimden başarı ile çıkmıştır. Elbette elde edilen bu başarıların asıl mimarları bu salonda bulunan sizler gibi değerli AK dava arkadaşlarımızdır. Sizler her seçim döneminde Armutlucuma, Çaylıoğlu, Kaptaş, Çayırlı, Subaşı, Yalıboyu, Gülüç, Kandilli, Ormanlı ve merkez mahallelerde partimizin bayrağını en üstte dalgalandırdınız. Bu güne kadar elde edilen başarının altında birlik ve beraberliğimiz yatıyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da her fırsatta söylediği gibi 'Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız.' İlk seçildiğimiz günde söylediğimiz gibi; sen-ben yok, biz varız, Ereğli’miz var, AK davamız var. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya, aramıza nifak sokmaya çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz.” dedi.

BÜYÜK YATIRIMLARIN İHALELERİ YAKIN ZAMANDA YAPILACAK

İlçede yapılan hizmetler ve projeler ile ilgili de bilgiler veren Başkan Bozkurt, şunları söyledi:

“Başta 14 kilometrelik kısmı kalan Ereğli-Devrek karayolu olmak üzere, Hükümet Konağı, Emniyet Müdürlüğü binası, Eğitim Kampüsü ve Diş Hastanesi yapımı noktasında önemli mesafeler kat ettik. Bu yatırımların çok değil kısa bir süre içerisinde ihaleleri yapılıp temelleri atılacak ve en kısa sürede de faaliyete geçecektir. AK Parti olarak tüm kademelerimizle birlikte 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yeniden güçlü iktidar için Ereğli’mizde çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Cumhur ittifakı olarak 2023 yılında her seçimde olduğu gibi yine açık ara birinci olacağız ve bunun için gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız.

EREĞLİ BELEDİYESİ, HEYKEL BELEDİYECİLİĞİNİN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPIYOR

İlçemizde maalesef 20 yılı aşkın zamandır görev yapan yerel yönetimin sahilden başka bir eser ortaya koyamadığını görüyoruz. Kdz. Ereğli Belediyesi, her hafta yeni bir heykel açılışı yaparak, CHP’nin heykel belediyeciliğindeki öncülüğünü yapmaya devam ediyor. Her fırsatta kavga ve kaos ortamı oluşturup 20 yıldır yaptığı gibi polemiklerden beslenen bu yönetimin, her seçim döneminde sözünü verdiği projeler göreve geldiğinde katalog projeler olarak kağıt üzerinde kalmıştır. Allah’ın izniyle ilk yerel seçimlerde sizlerin de gayretleriyle Kdz. Ereğli’yi AK Belediyecilik ile buluşturup, halkımızı hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.”

Program sonunda partiye hizmetleri olan eski ilçe başkanlarına plaket takdiminde bulunuldu. Toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

Yorum Ekle