SON DAKİKA

Bizim için her maç final

Bal Ligi’nde 14 Kasım Pazar günü deplasmanda oynanacak Beykozspor maçı hazırlıklarını sürdüren Kdz. Ereğli Belediyespor’da hedef galibiyet. 11 Kasım, 2021 06:48 Güncelleme: 11 Kasım, 2021 06:48 Bizim için her maç final

Bal Ligi’nde 14 Kasım Pazar günü deplasmanda oynanacak Beykozspor maçı hazırlıklarını sürdüren Kdz. Ereğli Belediyespor’da hedef galibiyet.Teknik Direktör Erhan Koç, “Her maç biçim için final. İyi hazırlanıyoruz. Hedefimiz; galibiyetle dönmek”

 Bölgesel Amatör Lig’de geçtiğimiz haftayı Kilimli Belediyespor galibiyeti ile kapatan Kdz. Ereğli Belediyespor 14 Kasım Pazar günü deplasmanda oynanacak Beykozspor maçından galibiyetle dönmenin hesaplarını yapıyor.

Her maça final havasında hazırlandıklarını belirten Teknik Direktör Erhan Koç, Beykoz maçı öncesi şu açıklamaları yaptı:

BİZİM İÇİN HER MAÇ FİNAL

Takım olarak Kilimli galibiyeti ile moral bulduk. Haftasonu deplasmanda Beykozspor ile oynayacağız. Her maç bizim için final. Deplasmandan galibiyetle dönerek seri galibiyetler elde temek istiyoruz.

MÜCADELEMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ

Zor bir maç olacak ama bizim için her maç önemli, her maç final. Bunun için sahada futbolcularımız galip gelmek için ellerinden geleni yapacak. Mücadelemizi ve gücümüzü ortaya koyacağız.

Yorum Ekle